StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникСвята

Лоліта оголосила себе військово зобов'язаною місіонеркою і назвала свої концерти "ліками"

Співачка записала коротке відео, де натякнула, що її концерти - це найкращі ліки від паніки. Хто б сумнівався.

Лоліта Мілявська
Лоліта Мілявська / Instagram

Скандальна російська співачка українського походження Лоліта, яка мовчить про війну в Україні, підтримуючи таким чином агресію Росії, поділилася відео, в якому назвала свої концерти психотерапією.

Співачка опублікувала ролик у своїх соцмережах і пояснила, чому не збирається скасовувати свої концерти.

За словами співачки, вона не скасує жодного концерту, якщо на те не буде "державної волі". "Тому що вважаю роботу свою і своїх колег майже роботою психотерапевта. Те, що я спостерігаю - це божевілля. Паніка - це найгірший порадник. Саме паніка руйнує психіку", - говорить вона.

На думку Лоліти, у багатьох людей психіка "підірвана" і вони не справляються. Тому вона вважає себе "військово зобов'язаною робити ту роботу, яку не роблять психотерапевти". Кожен концерт, на думку Лоліти, дає бажання жити.

На думку співачки, майбутнє буде, якщо ходити на її концерти.

Нагадаємо, раніше Лоліта натякнула на діагноз Алли Пугачової.

Як розповіла в інтерв'ю Лоліта, вона не сумнівалася, що Пугачова повернеться в Росію. "Я сумнівалася тільки в тій маячні, яку писали. Ось, мовляв, Борисівна поїхала. Так вона все життя їздила в Ізраїль і у Прибалтику, в той клімат, який їй потрібен по серцю. Щороку їздила, а зараз роздули. Але Пугачова точно нікуди не поїде, вона наша", - заявила Лоліта, розповідаючи про конкретні проблеми зі здоров'ям Пугачової.

Лоліта також бравує щодо європейської ізоляції росіян. Зокрема, за її словами обмеження віз Європейським Союзом на ній нібито ніяк не відбилося.

Вас також може зацікавити:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти