Барселона-Динамо 2:1: команда Мессі дотиснула киян на Камп Ноу

4 листопада 2020, 23:49
Ліонель Мессі "розписався" у воротах Динамо.
барселона, динамо
Епізод матчу Барселона - Динамо / fcdynamo.kiev.ua

У середу, 4 листопада, в Барселоні відбувся третій матч групового раунду Ліги чемпіонів.

У групі G команда Ліонеля Мессі приймала київське Динамо і здобула перемогу з рахунком 2:1.

На самому початку матчу аргентинська зірка каталонців вивів свою команду вперед. На 5-й хвилині Мессі реалізував пенальті після того, як Попов грубо сфолив на ньому в межах штрафного майданчика.

Іспанці збільшили відрив у другому таймі. На 65-й хвилині Фаті віддав пас Піке і захисник каталонців головою послав м'яч у дальній кут воріт киян.

Динамівці зуміли скоротити рахунок. На 75-й хвилині Циганков забив у ворота Барселони після того, як тер Штеген парирував удар від Вербича.

Барселона - Динамо 2:1

Ш: Мессі, 5 (пен.), Піке, 65-Циганков, 75

Барселона: тер Штеген-Дест, Піке, Бускетс (Ленгле, 74), Альба — П'янич (Роберто, 59), де Йонг — Мессі, Педрі (Аленья, 83), фаті (Трінкан, 74) — Грізманн (Дембеле, 60).

Динамо: Нещерет-Кендзера, Забарний, Попов, Шабанов — Андрієвський — Циганков, Буяльський (Ледньов, 85), Шепелєв, Родрігес (Де Пена, 71) — Супряга (Вербич, 71).

Попередження: Буяльський.

Відзначимо, що в іншому матчі групи G туринський Ювентус в гостях переміг з рахунком 4:1 угорський Ференцварош, який тренує Сергій Ребров.

Таким чином, після трьох турів, у Динамо і Ференцвароша по 1 набраному очку. Лідирує в групі G Барселона з максимальним показником - 9 очок. У Ювентуса в активі 6 очок.

Нагадаємо, напередодні Шахтар вдома розгромно програв у Лізі чемпіонів Боруссії з Менхенгладбаха з рахунком 0:6.