Шахтар розгромно програв вдома Боруссії в матчі Ліги чемпіонів

3 листопада 2020, 21:44оновлено 23 жовтня 2023, 15:18
Гірників принизили німці безліччю голів.

Неймовірно успішний старт Шахтаря в Лізі чемпіонів (донеччани обіграли Реал і відстояли нічию проти Інтера) зіграв з Луїшем Каштру і його підопічними злий жарт. І вони недооцінили наступного противника - Боруссію з Менхенгладбаха

Інакше пояснити те, що до 26-й хвилині Шахтар на НСК Олімпійський програвав 0:3, не можна ніяк.

На 8-й хвилині Корнієнко не зустрів Лайнера на лівому фланзі при ПАРЄ Крамера. Після німець точно прострілив у центр штрафного майданчика, а Плеа легко пробив у дальній кут - 0:1.

На 17-й хвилині Бондар помилився. Плеа скинув м'яч Штіндлю, той продовжив на Крамера. Він пробив - рикошет від того ж Бондаря. 0:2.

А на 26-й хвилині Плеа отримав пас від Штиндля і соковито вдарив з-за меж штрафного майданчика в лівий верхній кут. 0:3.

На 44-й хвилині Шахтар отримав четвертий - подача кутового, воротар Трубін дивом відбиває ударБенсебаїні, але проти його добивання безсилий. 0:4

У другому таймі дива не сталося і гірники не відігралися.

На 65-й інуті Трубін невдало вибив м'яч, Хофманн перехопив, Плеа скинув у центр штрафного майданчика, а Штіндль "плюнув" в правий нижній. 0:5

Контрольним пострілом став зарахований з використанням VAR гол Плеа після передачі Тюрама з правого флангу на 77-й хвилині. 0:6