Олександр Фільчаков у Римі: у центрі уваги - захист України від атак РФ та боротьба зі злочинністю під час війни

18 квітня 2024, 19:16оновлено 18 квітня, 20:09
99
Олександр Фільчаков у Римі: у центрі уваги - захист України від атак РФ та боротьба зі злочинністю під час війни
Фото: t.me/prokuratura_kharkiv

Керівник Харківської обласної прокуратури взяв участь у Міжнародному форумі на тему "Протидія транснаціональній організованій злочинності", що проходить у Римі.

Серед спікерів та учасників заходу: заступник помічника Міністра оборони США з питань боротьби з наркотиками та стабілізаційної політики Джеймс Саєнц, Генеральний прокурор Чилі Анхель Валенсія Васкес, прокурор Консультативної місії Європейського Союзу Крістіана Маккіузі, а також інші правоохоронці й урядовці з США, Італії, Боснії та Герцеговини, Німеччини, Молдови, Бельгії, Бразилії, Нідерландів, Швейцарії.Окрема панель на Форумі присвячена війні Російської Федерації проти України, під час якої з доповіддю виступив Олександр Фільчаков:

"Останнім часом Росія активізувала свої терористичні дії щодо Харкова та області, щоденно цілеспрямовано обстрілюючи з усіх видів озброєння енергетичні об’єкти, об’єкти життєзабезпечення, цивільну інфраструктуру та житлові будинки. Щоденно гинуть люди. Мешканці залишаються без світла та води".

відео дня

На окремих прикладах керівник облпрокуратури розповів міжнародним колегам, як в умовах триваючої повномасштабної збройної агресії Росія за допомогою колаборантів, зрадників утворювала на окупованих територіях Харківщини стійкі ієрархічні злочинні об’єднання у правоохоронній сфері, освіті тощо.

"Ми вдячні за будь-яку допомогу та цінуємо її. І саме тому важливо, щоб ми зараз усі були разом – кожен, хто цінує життя і хто не хоче, щоб російський терор прийшов додому до інших народів, а це обов’язково станеться, якщо Україна не переможе. Щодня від російських ракет гине мирне населення. Засобів протиповітряної оборони для захисту майже немає, а в світі є, які здатні захистити Харків та зберегти життя людей. Необхідна лише політична воля, щоб ці системи були передані Україні", — наголосив на міжнародній арені Олександр Фільчаков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти