Стало відомо про чудову кімнатну рослину, яка допомагає попрощатись із конденсатом, плісняювою та з надмірною вологість у ванних кімнатах.
Прохолодна зимова погода на вулиці може сприяти утворенню конденасту , оскільки холодне зовнішнє повітря зіштовхується із теплим усередині й починає утворювати краплі води на наших вікнах.
Прочитайте також цей матеріал: Для чого господині кладуть лаврові листки у горщик з рослинами: секрет розкрито. Досвідчені садівники додають його в якості добрива.
Якщо не боротись із конденсатом, це може призвести до серйозних проблем, таких як чорна цвіль. Вона може спричинити низку проблем зі здоров’ям людей, таких як респіраторні інфекції та астма, особливо у немовлят і маленьких дітей. Однак одна жінка знайшла геніальне рішення, передає Mirror.
Жінка придбала кімнатну рослину сансев’єрію, або як називають в народі "тещин язик". Цей вид рослини часто прославляють за його здатність поглинати зайву вологу із повітря і таким чином, запобігати утворенню цвілі.
Вона пояснила, що у сім’ї із чотирьох осіб у ванній кімнаті часто стає дуже вогко, коли всі вдома приймають душ. Оскільки ванна не має витяжки, тому залишається лише те, щоб відкрити вікно, щоб пара вийшла. Однак вона помітила, що цього недостатньо і виявила, що спори цвілі накопичуються біля стелі.
Тоді жінка поставила у ванну придбану рослину "тещин язик" і результат не забарився.
"Я не кажу, що це повністю вигнало цвіль і ми все ще повинні добре провітрювати кімнату. Однак, волога не зберігається так довго, оскільки ця рослина всмоктує все, що може. Мені подобається той факт, що немає постійних витрат, і це виглядає набагато краще, ніж великий пластиковий осушувач, який займає місце", - пояснила жінка.
Сансев’єрія, або "тещин язик" корисні не тільки для позбавлення від конденсату, але й для хорошого сну. Вони природним чином виділяють кисень, який може допомогти очистити повітря, яким ви дихаєте.
Більше цікавих новин:
- "Свіжий аромат": експерт розкрив, яка рослина поглинає усі неприємні запахи в домі
- Як часто потрібно поливати кактус: правила, які мають знати усі власники такої рослини
- Цвіт покриє увесь сад: експерт назвав 4 рослини, які треба обрізати в лютому
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред