Про що ви дізнаєтесь:
- Як в домашніх умовах почистити барабан від накипу
- Як усунути неприємний запах із пральної машинки
Навіть якщо ви користуєтесь найякіснішим і найдорожчим пральним порошком, пральну машинку час від часу потрібно очищувати. Кожна пральна машинка потребує кількох видів чищення – вичистити бруд під гумою та накип на барабані.
На каналі "Dianagologovets" блогерка розповідає як позбутися накипу на барабані, бруду на гумці та неприємного запаху в пральній машині загалом. Для цього необхідно взяти половину лимона, намастити його звичайною зубною пастою та вкинути в пральну машину.
Увімкнути режим швидкого прання. Після того, як "прання" завершиться, лимон викинути, а гумку протерти вологою ганчіркою. Все, ваша пральна машинка, як нова. Процедуру можна повторювати кілька разів на місяць, в залежності від об’ємів прання.
Що додати в пральну машину, щоб очистити барабан
Лимонна кислота
Відміряти 100 грам лимонної кислоти і додати її у відсік для прального порошку. Вибрати найкоротший режим для вашої пральної машинки, враховуючи той факт, що температура води має бути не нижче, як 40 градусів.
Віджим теж не потрібно включати. Після такої процедури за внутрішній стан машинки можна не переживати.
Оцет
Оцет – це ще один продукт, який можна використати для того, щоб очистити пральну машину від накипу та від неприємного запаху. Склянку оцту необхідно налити у відділення для миючого засобу та встановити високу температуру та режим попереднього замовчування.
Якщо ваша машинка не оснащена даним режимом можна зробити так: включити машинку, використовуючи максимальну температуру води, через 30 хвилин поставити прання на паузу, витримати годину-півтори і знову увімкнути до завершення прання.
Оцет можна використовувати разом із содою. Потрібно взяти половину склянки харчової соди та води, вилити суміш у відділення для порошку. Оцет залиши у барабан. Увімкнути режим прання. Якщо залишився "кислий" запах, барабан потрібно промити додатково.
Є один нюанс! Оцет не можна змішувати з підбілювачем, особливо хлорним.
Разом ці засоби створюють надзвичайно агресивне середовище, яке може пошкодити металеві частини машинки та бути небезпечним для вашого здоров’я. якщо навіть після очищення машинки залишився неприємний запах, потрібно перевірити наявність бруду в тих місцях, які на перший погляд не помітно.
Частіше всього, сморід виділяє цвіль за ущільнювальною прокладкою або бруд, який скупчився в зливному шлангу. В даному випадку не можна використовувати агресивну хімію, оскільки вона може пошкодити або деформувати резинку. Найкраще використати мильний розчин – засіб для посуду або пасту з харчової соди – розводимо в пропорції з водою один до одного. Манжету мити по колу, до того часу, поки від бруду не залишиться сліду.
Вас може зацікавити:
- Одяг висушиться швидше: жінка поділилась цікавим налаштуванням пральної машини
- Більшість забуває: як правильно чистити фільтр пралки – важливий нюанс
- Що робити, якщо двері пралки не відкриваються: лайфхак із "секретною" кнопкою
Про канал Dianagologovets
Дівчина має більше 110 тисяч користувачів у тік-тоці. На каналі блогерка розповідає прості і ефективні ідеї для прибирання, для дому та прості лайфхаки для життя.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред