Зебру знайдуть лише люди з "орлиним зором": на загадку є всього 5 секунд

19 липня 2025, 13:24
268
Буде надзвичайно складно помітити зебру серед великої кількості смугастих тигрів.

Загадка, зебра
Де захована зебра/ колаж: Главред, фото: unsplash.com, jagranjosh

Оптичні ілюзії – це візуальні загадки, які вводять в оману наші очі та мозок. Вони слугують чудовим інструментом для перевірки уважності та гостроти зору. Подібні головоломки нерідко виявляються непростими навіть для тих, хто має "нагострене око" на деталі. Але саме ця складність робить їх такими захопливими.

Сьогодні вам пропонується спробувати відшукати зебру, яка майстерно заховалася серед великої кількості смугастих тигрів, пише jagranjosh.

відео дня

Таке завдання кидає виклик вашій уважності. Чи вдасться вам розгледіти зебру всього на всього за 6 секунд?

На зображенні – багато смугастих тигрів, які лежать на траві й відпочивають. На перший погляд, здається, що перед нами лише тигри, але серед них ховається також зебра. І вона замаскувалася настільки вдало, що знайти її – справжній виклик.

Загадка
Де захована зебра/ jagranjosh

Якщо ви ще не виявили зебру, не засмучуйтеся – зосередьтеся і продовжуйте шукати. Можливо, саме трохи більше уваги приведе вас до успіху. Щоб зробити пошук ще цікавішим, скористайтеся таймером або секундоміром.

Відповідь із розташуванням зебри ви знайдете нижче.

Загадка
Непросто буде помітити зебру/ jagranjosh

Раніше Главред розповідав про загадку, у якій лише геній знайде 3 відмінності за 27 секунд – треба зрозуміти, чим відрізняються два малюнки тата з донькою. Щоб добратися до правильної відповіді, потрібно буде спрямувати на це завдання всю свою уважність.

Також раніше ми розповідали про загадку, у якій треба вгадати, де помилка на малюнку – лише найрозумніший знайде її за 12 секунд. Непросто буде вгадати, що саме на картинці не так, як мало б бути.

Вас також може зацікавити:

Що таке головоломки?

Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.

Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти