
Ви дізнаєтеся:
- Чи можна з неохрещеною дитиною гуляти по місту чи селу
- Чи може це нашкодити дитині
Здавна існує прикмета, згідно з якою не можна гуляти на людях з дитиною, яка ще не була охрещена. Вважається, що таким чином є ризик нашкодити дитині – що її можуть зурочити.
Священник Православної церкви України Олексій Філюк пояснив, чи варто вірити такій прикметі та як потрібно вчиняти у таких спірних випадках.
За словами священика, незалежно від того, хрещена дитина чи нехрещена, вона потребує прогулянок на вулиці, адже це важливо для її самопочуття і здоров’я.
"Навіть коли мій онук Юліанчик ще не був охрещений, ми возили його по селу. Возили, щоб його трохи провітрити. Тому дитинку, чи вона хрещена чи не хрещена, на свіже повітря треба виносити, треба ходити", – зазначив священик.
Також він сказав, що багато хто запитує, чи можна брати дитину з собою на проводи на цвинтар. За його словами, це не заборонено, проте навряд чи це буде корисно для психіки маленької дитини.
"Питаєте, чи можна на проводи на цвинтар з дитиною ходити? Як собі хочете, то ходіть, але дитині навряд чи треба на цвинтар ще зараз", – сказав він.
Дивіться відео про те, чи можна з неохрещеною дитиною гуляти на людях:
Раніше отець Філюк розповів, чи є гріхом самогоноваріння. Священинк ПЦУ Олексій Філюк пояснив, у якому єдиному випадку самогоноваріння не буде гріхом.
Також раніше отець Філюк розповів, чи треба залишати паски, яйця і цукерки на могилах померлих. Порушення такого правила може обернутися серйозними наслідками.
Вас також може зацікавити:
- Лише люди із "зором орла" знайдуть 7-му людину: чи належите ви до супер-інтелектуалів
- Чим відрізняються два дідусі: лише "детективи" знайдуть відповідь за 16 секунд
- Де заховане правильне число 24: лише геній його помітить за 5 секунд
Хто такий Олексій Філюк
Олексій Петрович Філюк - український священник, громадський активіст, волонтер і блогер. Настоятель храмів Православної церкви України в селах Шушківці та Білозірка на Тернопільщині. Окрім духовної діяльності, отець Олексій займається благодійністю та волонтерством. Виховує трьох усиновлених дітей та активно підтримує Збройні сили України, зокрема, організовуючи збори коштів на дрони. Отець Олексій також веде власний YouTube-канал, де ділиться християнськими піснями та проповідями.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред