Названо ознаки слабкого імунітету

30 грудня 2020, 13:44
379
Більш слабка імунна система відкриває двері для більш високої ймовірності зараження і раку.
Імунітет
Більш слабка імунна система відкриває двері для більш високої ймовірності зараження і раку / Pixabay

Якщо ви страждаєте постійними, повторюваними інфекціями, можливо, у вас слабка імунна система. За словами терапевта Луїса Малінова, доктора медицини, найбільш частою причиною ослаблення імунної системи є вік, але це не єдиний потенційний фактор.

Малінов каже " "слабша імунна система відкриває двері для більш високої ймовірності зараження і раку"" На щастя, є способи виявити і вилікувати ослаблену імунну систему.

Що послаблює імунну систему?

Крім віку, є багато інших факторів, які можуть привести до ослаблення імунної системи.

читайте такожНазвані чаї, які посилюють імунітет

"Нестача сну-ще одна неймовірно поширена причина ослаблення імунної системи, і навіть один поганий нічний сон послаблює імунітет", - говорить він.

Однак, якщо ви молоді і висипаєтеся, але все ж думаєте, що у вас ослаблена імунна система, то ось деякі інші можливі причини:

Нездоровий спосіб життя: Малінов каже, що нездоровий спосіб життя складається з недостатнього сну, активності і сонячного світла, а також вживання оброблених харчових продуктів (замість цілісних).

Здорова їжа "містить правильні інгредієнти для посилення імунної відповіді", - говорить він, додаючи:"Алкоголь-це прямий токсин кісткового мозку, і занадто багато алкоголю негайно послаблює імунну захист".

Ліки: хронічне вживання стероїдів та інших імунодепресантів (включаючи імуран, Плаквеніл та біологічні агенти) є основними винуватцями слабкої імунної системи, говорить Малінов. Ці ліки часто використовуються для лікування аутоімунних захворювань, таких як ревматоїдний артрит, вовчак і хвороба Крона, і тому їх слід продовжувати, якщо інше не рекомендовано лікарем.

Розлади імунної системи: це будь-який стан, при якому імунна система не працює належним чином. Людина може народитися з слабкою імунною системою (також відома як первинний імунний дефіцит) або мати стан, що послаблює імунну систему (наприклад, СНІД або лейкемія).

Аутоімунні захворювання: одним з типів розладів імунної системи є аутоімунні захворювання, такі як ревматоїдний артрит і хвороба Крона, коли імунна система помилково визначає частину тіла як потенційну для інфекції і атакує її. Експерти не впевнені, що викликає аутоімунні захворювання, хоча вважається, що це комбінація генетики і тригерної події.

Ознаки ослабленої імунної системи

Рецидивуючі тривалі інфекції: завдання імунної системи-ідентифікувати, націлювати і знищувати віруси, бактерії і клітини, які не належать організму. Якщо людина регулярно хворіє, його імунна система, ймовірно, не виконує свою роботу. Інші причини рецидивуючих інфекцій можуть включати важкий стрес або вживання тютюну в анамнезі.

Постійна втома: дослідження показали складну взаємозв'язок між нервовою та імунною системами. Коли імунна система не працює належним чином, ці інші системи відчувають дисбаланс, який може сприяти хронічній втомі. До інших факторів втоми можуть ставитися гормональні проблеми, проблеми з психічним здоров'ям і підвищений рівень стресу.

Шкірний висип і роздратування: люди часто забувають, що шкіра-це орган, який взаємодіє з імунною системою і покладається на неї так само, як і будь-який інший орган. Ослаблені імунні відповіді були пов'язані з різними шкірними захворюваннями, включаючи контактний дерматит (алергічна реакція) і псоріаз (аутоімунний стан). Ці стани також можуть бути пов'язані з генетичною схильністю.

Проблеми зі шлунком: все більше досліджень показують, що імунна і шлунково-кишкова системи нерозривно пов'язані, а ослаблена імунна система потенційно може бути пов'язана з проблемами кишечника, такими як синдром роздратованого кишечника. Генетика, певні ліки і хвороби, і навіть повторювані операції також можуть бути потенційними причинами проблем зі шлунком.

Повільно загоюються рани: імунна система відіграє ключову роль в загоєнні ран, тому не дивно, що ослаблена імунна система пов'язана з повільно загоюються ранами. Інші причини сповільненого загоєння ран можуть включати низький рівень гормону росту людини, дефіцит цинку або діабет.

Якщо ви або хтось із ваших знайомих відчуваєте будь-які з цих ознак слабкої імунної системи, відвідування вашого лікаря є виправданим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти