Учені "лоханулися": названа нова безпечна дистанція, щоб не заразитися Ковід-19

1 квітня 2020, 10:42
3536
Заходи щодо соціального дистанціювання, які діють зараз, засновані на моделі передачі хвороб, яку розробили ще в 1930-х роках.
коронавірус,Україна
Учені назвали нову безпечну відстань, щоб не заразитися / УНІАН

Підступний коронавірус ввів в оману вчених. Виявилося, що людей змушують дотримуватися дистанції, яка насправді не є безпечною.

Відзначимо, в нових дослідженнях були сформульовані рекомендації, згідно з якими люди повинні стояти на відстані 1,8 метра один від одного, щоб уникнути поширенню коронавірусу Ковід-19.

У той же час учені Массачусетського технологічного інституту прийшли до висновку, що реальна безпечна відстань фактично становить 8 метрів, повідомляє USA Today.

відео дня

Зазначимо, експерт з інфекційних захворювань Національного інституту охорони здоров'я США, доктор Ентоні Фаучі у вівторок, 31 березня, назвав дослідження таким, що "жахливо вводить в оману", повідомляє New York Post.

"Вибачте, але я був стурбований цією доповіддю, тому що вона вводить в оману", - сказав доктор Ентоні Фаучі.

Справа в тому, що експерти Массачусетського технологічного інституту говорять, що динаміка кашлю та чхання показала, що ці "видихи викликають утворення газоподібних хмар", здатних підніматися до 8 метрів.

Також експерти вказали на один істотний прокол. Справа в тому, що заходи із соціального дистанціювання, які прийняли зараз, засновані на моделі передачі хвороб, яку розробили ще в 1930-х роках.

Відзначимо, зараз в науковому середовищі почалася дискусія з приводу того, чи дійсно безпечну відстань потрібно збільшувати. А поки вчені намагаються обґрунтувати свої висновки, ви теж робіть свої висновки і зайвий раз в натовп не лізьте – як показує реальність, багато магазинів і супермаркетів не особливо стежать за тим, щоб покупці знаходилися на безпечній дистанції.

читайте такожНенаситний Ковід-19 змінив свої смаки: у зоні ризику вже не старі людиНагадаємо, раніше медичний журнал The New England Journal of Medicine опублікував нове дослідження, в якому перевірялося, як довго уханьська зараза під назвою коронавірус Ковід-19 може залишатися "живучою" на різних поверхнях в контрольованих лабораторних умовах. Вони дізналися, що його можна виявити на міді до чотирьох годин, на картоні - до 24 годин, на пластикові й сталі - до 72 годин.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти