Після скасування пільгового тарифу на електроенергію платіжка збільшиться на 80-100 гривень на місяць.
Про це в ефірі телеканалу Україна 24 розповів заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко.
"Якщо проаналізувати рішення, які днями були схвалені, зокрема, щодо підвищення тарифів на електричну енергію, то середня платіжка домогосподарства збільшиться орієнтовно на 80-100 гривень, якщо ми говоримо про сплату за перші 100 кВТ-год електроенергії", – сказав він.
Музиченко зазначив, що на сьогодні субсидію отримують 3,1 млн домогосподарств і для них відповідно збільшиться розмір субсидії. Мінсоцполітики очікує, що кількість одержувачів житлових субсидій збільшиться.
читайте такожЧому електроенергія для українців неминуче подорожчає
Аналіз Міністерства показує, що серед одержувачів субсидій понад 95% розраховуються вчасно за житлово-комунальні послуги та серед них рівень розрахунків значно вищий, ніж у середньому по державі.
Тарифи на комуналку в Україні
- іНагадаємо, 30 Листопада зпроєктів Державної комісії, яка регулює тарифи у сфері енергетики і комунальних послуг в країні (НКРЕКП) стало відомо, що з 1 січня 2021 року в Україні подорожчають тарифи на газ. Причому ціни можуть злетіти в середньому на 80%.
- У Нафтогазі, своєю чергою, заявляли, що підвищення не торкнеться тих громадян, які раніше уклали з постачальниками річні тарифи на постачання палива.
- Кабінет Міністрів України 28 грудня прийняв рішення про скасування пільгового тарифу на оплату електроенергії для населення, згідно з яким українці на цей час платять 90 копійок за перші 100 кіловат-годин. Вже з 1 січня 2021 року ціна для побутових споживачів зафіксована на рівні 1,68 грн/кВт-год.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред