На українців чекає новий стрибок тарифів на електроенергію: експерт пояснив "безнадію"

Існуюча схема ПСО неминуче призведе до неспроможності, впевнений Дмитро Іванов.

Електроенергія
Тарифи на електроенергію можуть знову збільшити / УНІАН

В Україні в 2022 році прогнозується нове зростання тарифів на електроенергію, заявив директор однієї з електропостачальних компаній Дмитро Іванов.

У коментарі Obozrevatel він висловив упевненість в тому, що тарифи на електроенергію дешевше не стануть.

Обґрунтовуючи свою думку, експерт звернув увагу на те, що існуюча схема ПСО (коли НАЕК Енергоатом за рахунок високої маржі компенсує різницю між тарифом населення і реальною вартістю енергії) неминуче призведе до неспроможності всіх учасників виконувати спеціальні обов'язки.

Він також упевнений в тому, що дефіцит генерації і рівень запасів вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ тільки поглиблює негатив ситуації.

Ще одним негативним фактором співрозмовник назвав епідеміологічні обмеження, які спричинять спад ділової активності і зниження рівня оплати населенням на 5-10%.

Реклама

"Щомісяця зростання дебіторки виймає з оборотних коштів ті ж 5-10%, поглиблюючи касовий розрив і створюючи безнадійну заборгованість по контингенту померлих, які продали квартири/будинки, які поїхали невідомо куди і т. д. Що робити з цією "безнадією?", - додав Іванов.

читайте такожСуми в платіжках злетять: в Україні хочуть рекордно підняти тарифи за доставку газу

Зростання ЖКГ-тарифів в Україні

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що відповідно до прогнозу Кабінету Міністрів, в Україні прогнозується зростання тарифів на комунальні послуги.

ЖКГ-послуги в Україні дорожчатимуть щороку, однак розмір зміни цін буде різним.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «На українців чекає новий стрибок тарифів на електроенергію: експерт пояснив "безнадію"». Інші економічні новини читайте в розділі «Гроші». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Гороскоп на сьогодні, 20 січня 2022: Тільцям – удача, Дівам – заздрісники, Стрільцям - труднощіГороскоп на сьогодні, 20 січня 2022: Тільцям – удача, Дівам – заздрісники, Стрільцям - труднощі Незвичайне везіння і великий успіх до кінця січня: хто зі знаків у списку щасливчиківНезвичайне везіння і великий успіх до кінця січня: хто зі знаків у списку щасливчиків Весілля в рік Тигра 2022: сприятливі дні для торжества і коли категорично не можна одружуватисяВесілля в рік Тигра 2022: сприятливі дні для торжества і коли категорично не можна одружуватися Водохреща 2022: коли набирати воду, як правильно зберігати і використовувати святу водуВодохреща 2022: коли набирати воду, як правильно зберігати і використовувати святу воду Прикмети на Водохреща 19 січня: що не можна робити і як не потрапити в бідуПрикмети на Водохреща 19 січня: що не можна робити і як не потрапити в біду
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти