"Гарантований покупець" звернувся до Кабміну щодо подальших дій відносно 3 млрд грн

"Гарантований покупець" звернувся до Кабміну щодо подальших дій відносно 3 млрд грн / УНИАН

"Гарантований покупець" звернувся до Кабміну з проханням дати роз’яснення щодо подальших дій відносно 3 млрд грн, які знаходяться на рахунку підприємства.

Про це повідомляє прес-служба ДП "Гарантований покупець".

Підприємство направило до Кабінету Міністрів України як до засновника та суб’єкта управління підприємством лист від 29.11.2021 №15/4829 з проханням проінформувати про результати перевірки в частині здійснення розрахунків з виробниками електроенергії, яким встановлений "зелений" тариф.

Також підприємство звернулося до Уряду за роз’ясненнями щодо подальших дій відносно коштів у сумі 3,04 млрд грн, які знаходяться на рахунку підприємства і надійшли відповідно до постанови №1049 "Про надання у 2021 році державної гарантії за зобов’язаннями ПрАТ "НЕК "Укренерго" для розрахунків з виробниками електроенергії, яким встановлений "зелений" тариф".

Нагадаємо, раніше на на рахунки підприємства було повернуто 3,04 млрд грн для аналізу платіжних доручень та підтвердження правомірності нарахованих сум платежів.

Також на виконання доручення КМУ від 15.11.21 №52694/0/1-21 почала працювати міжвідомча робоча група з перевірки діяльності ДП "Гарантований покупець" щодо купівлі-продажу електричної енергії та розрахунків з виробниками електроенергії з відновлювальних джерел.

За результатами перевірки має бути здійснено остаточні розрахунки в межах всієї суми, що надійшла до ДП "Гарантований покупець" від продажу НЕК "Укренерго" "зелених" облігацій, як то передбачено законом та умовами залучення коштів.

viber
Зараз ви переглядаєте новину ««Гарантований покупець» звернувся до Кабміну щодо подальших дій відносно 3 млрд грн». Інші економічні новини читайте в розділі «Гроші». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Місячний календар на лютий 2022: найкращі і небезпечні дні місяцяМісячний календар на лютий 2022: найкращі і небезпечні дні місяця Як пін-ап картинка: 46-річна Могилевська показала пишну фігуру в купальникуЯк пін-ап картинка: 46-річна Могилевська показала пишну фігуру в купальнику Ризик зникнення продуктів з прилавків: в АТБ розповіли, до чого готуватисяРизик зникнення продуктів з прилавків: в АТБ розповіли, до чого готуватися 3 речі, якими категорично не можна користуватися відразу після покупки3 речі, якими категорично не можна користуватися відразу після покупки В Україні вводять "податок на город": кому і коли доведеться розщедритисяВ Україні вводять "податок на город": кому і коли доведеться розщедритися
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти