Країна-члени НАТО прийняли колективне рішення щодо посилення колективної системи протиракетної і протиповітряної оборони, яка стане відповіддю на масштабне збільшення ядерних потенціалів Росії.
"Сьогодні ми також розглянули збільшення російських арсеналів ядерних ракет. Цей виклик є серйозним, і збільшуються його масштаби і складність. Країни-члени вже узгодили всебічний комплекс політичних і військових заходів реагування",-сказав генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Йенс Столтенберг в Брюсселі під час онлайн прес - конференції в рамках дводенного засідання міністрів оборони країн-членів НАТО.
Представники Альянсу проаналізували ситуацію і зробили висновок про готовність країн до даних заходів.
читайте такожУ НАТО заявили про розширення співпраці з Україною"Союзники отримують нові системи протиповітряної і протиракетної оборони, в тому числі зенітні ракетні комплекси "Петріот" і SAMP/T. ми також зміцнюємо наші сучасні звичайні види озброєнь. Країни-члени інвестують в ці нові платформи, в тому числі в винищувачі п'ятого покоління", - додав Столтенберг.
За словами генсека НАТО, країни суворо запроваждують контроль над озброєнням, а також політику роззброєння.
Якщо рішення про розміщення в Миколаївській області військової бази Великобританії буде прийнято, то це призведе до того, що Україна стане так званою буферною зоною. Про це Головреду розповів військовий експерт Олег Старіков.
Як раніше повідомляв головред, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв'ю ВВС заявив, що українська сторона виступає за більш тісну співпрацю з британськими військовими і розглядає можливість розміщення британських десантників в Україні.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред