"Ми тут будемо жити": Лукашенко хоче відновлювати Чорнобильську зону

Білоруський лідер стверджує, що землі вже можна використовувати з господарською метою.
Лукашенко
Лукашенко закликав відновлювати Чорнобильську зону / УНІАН

Президент Білорусі Олександр Лукашенко з нагоди річниці трагічного вибуху на Чорнобильській АЕС відвідав Гомельську область і заявив, що постраждалі в результаті катастрофи території необхідно реабілітувати, оскільки вони вже цілком придатні для життя.

"В минулі часи, приїжджаючи сюди, коли я починав говорити про чорнобильців, що ми бідні, люди це спокійно сприймали, але більшість погоджувалися. Сьогодні люди розуміють, і я теж, що на цій землі можна жити, треба жити. І, найголовніше, — ми тут будемо жити", — цитує главу держави його прес-служба.

За словами Лукашенка, місцеве населення чудово справляється зі своїми обов'язками на ураженій колись радіацією землі. Він переконаний, що ці люди розуміють, як їм діяти у веденні господарства.

"Я приїхав сюди, щоб подивитися, як відроджуються ці землі. Якщо сказати чесно, то у мене не склалося враження — добре чи погано. У мене одне враження, що ми відроджуємось", — підкреслив Лукашенко.

Як раніше повідомлялося, у Бєларусі - навіть незважаючи на пандемію коронавіруса - за вказівкою президента Олександра Лукашенка пройшов загальнонаціональний суботник. За попередніми даними, в ньому брали участь близько чверті населення країни - близько 2,3 млн осіб.

Нагадаємо, раніше глава Білорусі Олександр Лукашенко заявив про те, що місцевій владі "краще знати, що робити в нашій країні", ніж фахівцям з Covid-19 із Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти