Лукашенко обурюється: Москва продає газ Білорусі майже в 2 рази дорожче, ніж Європі

Білорусь сплачує Росії за тисячу кубометрів газу 127 доларів, тоді як для Німеччини ціна становить до 70 доларів.

Лукашенко
Лукашенко не влаштовує ціна на російський газ для Білорусі / УНІАН

Москва продає Мінську блакитне паливо практично в два рази дорожче, ніж країнам Європи. Ціна на природний газ для європейців становить 65-68 доларів за одну тисячу кубометрів, тоді як Білорусь змушена платити 127 доларів. Про це розповів білоруський президент Олександр Лукашенко під час зустрічі з прем'єр-міністром Білорусі Сергієм Румасом.

"Вчора я отримав інформацію, що Росія продає природний газ у Європі в цей непростий час за ціною 70 доларів: 65-68 доларів, але ніяк не 127 доларів, як для Білорусі", - сказав Лукашенко.

Акцентувавши увагу на тому, що, за його відомостями, Німеччина купує природний газ у Росії за ціною до 70 доларів, Лукашенко закликав главу уряду більш детально вивчити це питання.

"Це ж не діло, я вже не кажу про рік 75-річчя, що Німеччині продають природний газ за ціною до 70 доларів, за моєю інформацією (там по-різному було), але ніяк не 127 доларів, як для Білорусі", - підкреслив президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Раніше білоруський гарант зробив черговий випад на адресу Росії, звинувативши російських журналістів у створенні фейкових новин про коронавірус в Білорусі. Після цього пропагандистів позбавили дозволу на роботу на території РБ.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти