Кордон між Естонією і Росією, встановлена в результаті підписання Тартуського мирного договору 1920 року, продовжує діяти.
За словами спікера парламенту Естонії Хенна Пиллуааса, в лютому 2020 року виповнилося сто років з моменту укладення зазначеної Угоди. Згідно з угодою, Радянська Росія стала першою у світі державою, яка визнала незалежність Естонії. Також була встановлена лінія кордону між двома країнами, повідомляється на сайті місцевого парламенту 3 січня.
За умовами договору до Естонії відійшла частина Псковської губернії, землі на правобережжі річки Наров, нині території у Ленінградській області. У 1944 році ці території були повернуті до складу РРФСР.
читайте також"Дати під дих заходу": Путін хоче відібрати місто в Естонії-астролог
Спікер парламенту наполягає, що угода про кордон діє донині та є "доказом визнання Росією незалежності та недоторканності Естонії".
Переговори по Донбасу
- Росія 2 грудня провела неформальні переговори при Радбезі ООН по "формулі Арріа" з представниками" "ДНР" (террористическая организация. - ред.) "і"ЛНР". Провідні світові держави проігнорували захід.
- Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що росіяни таким чином намагалися зробити "ЛДНР" суб'єктами переговорів на міжнародному рівні і назвав такий крок Москви маніпуляцією.
- США, Великобританія і Естонія розкритикували позицію Росії і назвали Москву учасником конфлікту на Донбасі.
- 3 грудня делегація Києва в ТКГ оголосила про наміри Москви визнати незалежність " "ДНР" (террористическая организация. - ред.) "і" ЛНР " у односторонньому порядку.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред