"Ще чого, не ваша справа": Лавров накричав на журналіста і влаштував істерику через фотографію

В ході формування вдалої "картинки" журналісти підказують політикам, куди краще стати, щоб всіх було добре видно.

Лавр
Лавров / pixabay, reuters

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров знову вплутався в скандал. На засіданні організації договору колективної безпеки в Єревані 23 листопада під час групового фото він знову накричав на журналістів.

Глава російської дипломатії вирішив вказати місце не російським журналістам, які звикли до подібного ставлення з боку російських володарів, а представникам іноземних ЗМІ. Відео з хамською витівкою Лаврова з'явилося в мережі.

На опублікованих кадрах учасники засідання ОДКБ вишикувалися для традиційного групового фото. В ході формування вдалої "картинки" журналісти підказують політикам, куди краще стати, щоб всіх було добре видно.

У момент, коли хтось із журналістів просить одного з чиновників у другому ряду ступити на крок вправо - попереду стоїть Лавров раптом вибухає обуренням.

"Ваша справа фотографувати, а не вказувати, що нам робити", – голосно видав "дипломат", адресуючи свою "рекомендацію" представникам ЗМІ.

Після цього учасники засідання ОДКБ, що стоять поруч з Лавровим, починають йому пояснювати, кому і чому адресувалася порада від журналістів.

Лавр

Варто відзначити, що Росія зганьбилася і на саміті G20. Відразу в перший день Великої двадцятки міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, який прибув замість Путіна, втік з саміту на індонезійському острові Балі до його закінчення. Як повідомляють росЗМІ, Лавров навіть не дочекався офіційного прийняття підсумкової декларації.

"Лавров покинув Балі. Він завершив роботу на саміті G20", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти