Білорусь готується до війни: Лукашенко дав наказ оборонним підприємствам

Білорусь не має наміру воювати з іншими державами, але буде готова дати відсіч.
Лукашенко
Лукашенко вважає, що Білорусь повинна створити власну ракету / УНІАН

Республіка Білорусь зосередить свої зусилля на розвитку оборонно-промислового комплексу. У планах Мінську – створення білоруської ракети, а також виробництво стрілецької зброї, засобів протиповітряної оборони та бронетанкової техніки. Воювати Білорусь не має наміру, проте захистити себе готова. Про це розповів президент країни Олександр Лукашенко під час візиту на одне з мінських оборонних підприємств.

За його словами, Білорусь не боїться великої війни, тому що держава не входить у сферу інтересів геополітичних китів. При цьому до війни готуватися потрібно завжди, саме тому Мінськ акцентує увагу на оборонному комплексі.

"Ми миролюбна країна. До нас немає такого "інтересу" з боку інших держав. Тому міжконтинентальні балістичні ракети з ядерною зброєю нам немає сенсу розробляти. Ми не можемо цього робити. Ми повинні орієнтуватися на те, що можливо. Тому ми створюємо відповідні ракетні виробництва", - запевнив Лукашенко і додав, що Білорусь також буде працювати над виробництвом засобів ППО, стрілецької зброї та бронетанкової техніки.

Наостанок він підкреслив, що Білорусі "потрібна своя ракета" і Мінськ повинен створити такі умови, за яких держава не буде залежати від поставок озброєнь з інших країн.

Раніше Олександр Лукашенко зізнався, що побоюється народного повстання в Білорусі.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти