Байден істотно посилив правила в'їзду до США

Всіх тих, хто приїжджає до країни, тепер зобов'язали пред'являти негативний тест на коронавірус.
Байден
Байден посилив правила в'їзду до США / Reuters

Новообраний президент Джо Байден підписав указ про посилення обмежень на в'їзд до США. Після прибуття в країну з-за кордону тепер потрібно проходити самоізоляцію, писати NBC News.

Також всіх зобов'язали мати негативний тест на коронавірус.

Крім того, 46-й президент США підписав розпорядження з вимогою, щоб люди були в масках у літаках, поїздах та в морських суднах.

відео дня

Американський президент вдався до таких рішень для боротьби з поширенням коронавірусу в США, де спостерігається посилення пандемії.

Вакцина від коронавірусу - про що раніше повідомляв Главред:

  • У США після вакцини від коронавірусу Pfizer і Moderna в цілому померли 55 осіб. Повідомляється, що смерті фіксувалися в основному протягом декількох днів після вакцинації.
  • В Ізраїлі після щеплення від коронавірусу помер чоловік. МОЗ підтвердило, що 75-річний житель Північного Ізраїлю помер від серцевого нападу приблизно через дві години після вакцинації препаратом Pfizer​.
  • У Португалії медик померла через день після введення їй вакцини від COVID - 19 виробництва компаній Pfizer і BioNTech. Повідомляється, що у 41-річної жінки не було проблем зі здоров'ям, та й після щеплення вона не скаржилася на якісь побічні ефекти.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти