"Закрити завжди простіше": Лукашенко вилаяв Кремль за закриття кордонів

Президент Білорусі Олександр Лукашенко досить негативним тоном висказався з приводу рішення Кремля про закриття кордонів через пандемію коронавіруса.

Лукашенко
Президент Олександр Лукашенко розжарила російські влади / УНІАН

Білоруський президент Олександр Лукашенко відмовився від закриття кордону з Російською Федерацією у відповідь на аналогічне рішення Кремля.

З такою заявою він виступив в понеділок, 16 березня, у рамках зустрічі з головою своєї Адміністрації Ігорем Сергієнко і держсекретарем Ради Безпеки Білорусі Андрієм Равковим, повідомляє портал БелТА.

"Хочу деяким гарячим головам у Росії порадити думати, перш ніж говорити. Закрити, як і почати якусь війну, завжди простіше, ніж потім з цієї ситуації виходити. А я знаю, як це — відкривати", — заявив Лукашенко.

Президент Білорусі також розкритикував ініціативу Кремля про закриття російських кордонів - особливо відзначивши, що в такому разі слід було закрити кордони між регіонами самої Росії.

"Мені здається, що там більше стурбовані, як Москву якимось обгородити парканом, і думають: не дай бог, уряд Російської Федерації заразиться", — підкреслив президент.

Нагадаємо, раніше у президента Лукашенка вже другий раз поспіль білоруські ЗМІ підозрювали захворювання китайським коронавірусом. Нібито саме з цієї причини було скасовано декілька заходів за участю глави держави.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти