Клімкін розповів, на що піде Росія у справі про збитий малайзійський Боїнг

Колишній глава МЗС України Павло Клімкін в деталях висловився про те, на які кроки піде Росія під час суду у справі про збитий малайзійський Боїнг.
Клімкін
Павло Клімкін / УНІАН

У понеділок, 9 березня, в Нідерландах починається суд проти чотирьох людей, обвинувачених у причетності до збиття малайзійського Боїнгу рейсу MH17 у небі над Донбасом влітку 2014-го.

На думку екс-глави МЗС України Павла Климкіна, Кремль планує всіляко перетворювати судовий процес у шоу, а також буде вкидати в суспільство все нові й нові версії, повідомляє портал Сьогодні.

Як вважає Клімкін, в Нідерландах юридичний процес проти чотирьох обвинувачених - політичний процес проти РФ. Поки він йде – Росія на лаві підсудних.

"Слідча група виконала класну роботу і, думаю, що це тільки початок. Визнає Росія коли-небудь свою провину, як зробила Лівія у разі Локербі? Ця Росія точно не визнає, але це буде означати, що злочин назавжди буде пов'язане з нею", - підсумував він.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що зі Спільної слідчої групи у справі про трагедію рейсу МН17) на Донбасі були звільнені двоє українських прокурорів – Олеся Скрипник і Олег Пересада.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти