Любив PUBG і репера Face: у Росії син судді застрелив однокласника

14-річний Артем Саяпін втік з місця пригоди, однак його знайшли і затримали.

Артем Саяпін застрелив кращого друга
Артем Саяпін застрелив кращого друга

В місті Колпіно під Санкт-Петербургом сталося вбивство 15-річного підлітка. Ймовірний вбивця – син місцевого судді 14-річний Артем Саяпін. Хлопець втік з місця пригоди, однак його знайшли і затримали.

Підлітки зібралися в квартирі Саяпіних ввечері у суботу, 7 березня. Вони святкували день народження, дорослих у квартирі не було. Імовірно, підлітка, якого звуть Влад Байдак, застрелили з мисливської рушниці. За словами свідка, у хлопчика вистрілив саме син судді.

"Між сьомою і половиною дев'ятого Артем вистрілив Владу в голову. Імовірно, із сусідньої кімнати. Той впав на диван і загинув. Труп виволокли на сходи, до ліфта. Можливо, Артем хотів позбутися тіла. Близько 20.30 Саяпін втік, його відстежили на камерах до Московського шосе, далі слід губиться. Діти, які залишилися, перелякалися, один зателефонував батькові. Той повідомив про труп в поліцію", - повідомляє Telegram-канал Mash на Мойке.

Знаряддя вбивства - одна з двох гладкоствольних рушниць, зареєстрованих на Саяпіна-старшого: ІЖ-18 16 калібру та ІЖ-81 12 калібру.

Відомо, що в квартирі Саяпіних знаходилися п'ятеро осіб. Один з підлітків розповів, що рушниця вистрілила випадково, під час гри.

Влад Байдак
Влад Байдак

За даними Telegram-каналу LIFE SHOT, Саяпін і його жертва Байдак вчилися в одній гімназії №402 в Колпіно і були кращими друзями. Обох хлопців описують як добрих і мирних. Однак син судді був запальний. Саяпін-молодший любить комп'ютерні ігри, особливо PUBG, завдання на логіку, репера Фейса.

"Хлопчики не сварилися, не вживали алкоголь чи наркотики. Те, що сталося – нещасний випадок", - впевнена мати загиблого школяра.

8 березня стало відомо, що 14-річного Артема Саяпіна, якого підозрюють у вбивстві однокласника, затримали.

Нагадаємо, в російському місті Ульяновськ підліток напав на свою вчительку. Так, 15-річний учень восьмого класу Артем Федотов порізав 59-річну жінку ножем. Після нападу школяр втік, але його вдалося піймати. При цьому постраждала перебуває в лікарні.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти