"Історія згасла": українка з собачкою з Китаю шокувала заявою

Українка з собачкою, яка застрягла в Китаї, знову нагадала про себе і попросила забрати її на батьківщину.

'Історія згасла': українка з собачкою з Китаю шокувала заявою
Анастасія Зінченко звернулася до української влади / Telegram

Українка Анастасія Зінченко, яка була змушена залишитися в зараженому моторошним коронавірусом Китаї через свою собачку, сьогодні знову поскаржилася на бездіяльність української влади.

Дівчина на своїй сторінці в Instagram невдоволена тим фактом, що днями Україна заборонила ввозити тварин із Китаю.

"Через два тижні після того, як мені подзвонив президент і пообіцяв допомогти, забрати мене з собакою, Україна ставить заборону. Причина якої, є випадок у Гонконгу, у собаки підозра на коронавірус. І чомусь тільки Україна поставила таку заборона", – підкреслила Зінченко.

'Історія згасла': українка з собачкою з Китаю шокувала заявою

Також вона повідомила, що про неї забули і вже тиждень їй ніхто не дзвонить.

"Зі мною ніхто не зв'язувався, мені не дзвонили вже протягом тижня, історія тільки стала гучною, і потім згасла. Ні про евакуацію нічого чути, ні про те, що нам робити далі", – поскаржилася Зінченко.

Вона вважає, що Україна дотягла з евакуацією до такого моменту, коли на кону стоять вже нові проблеми.

"Якби все зробили протягом першого тижня, коли я звернулася за допомогою і мені пообіцяли, вже все забулося і незабаром я була вдома. Новин у мене немає абсолютно ніяких зараз, що буде далі. Скільки триватиме карантин у Китаї і як я потраплю додому. Варіанти є, але це все лише тільки теорії. Це може тривати ще близько місяця (у кращому випадку)", – написала дівчина.

Нагадаємо, громадянку України Анастасію Зінченко представники посольства України в Китаї відмовилися зареєструвати для евакуації з Уханя в зв'язку з епідемією коронавіруса через наявність у неї собаки.

Пізніше Главред писав, що президент України Володимир Зеленський особисто зателефонував українській моделі Анастасії Зінченко, яка працювала в Ухані, але не змогла повернутися під час загальної евакуації через собаку.

"Я тільки що про це дізнався. Дивіться, ми вас там не залишимо. Я вирішив вам особисто подзвонити, тому що для мене це дуже важливо. Ми обов'язково знайдемо кошти та спосіб... я просто нещодавно дізнався про цю проблему, що не можна брати собаку на борт... Ну можна зрозуміти, всі трошки в паніці від ситуації. Ми знайдемо спосіб і вас обов'язково повернемо", — пообіцяв Зеленський.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти