Хижий китайський вірус убив 2920 осіб, кількість інфікованих зашкалює

Згідно з неофіційними даними, в Ірані коронавірус убив 210 осіб, хоча офіційно говорять про 34 жертви.

Коронавірус
Коронавірус убив 2920 осіб / Reuters

Ненаситний китайський коронавірус продовжує вбивати людей. Станом на ранок суботи, 29 лютого, від уханьского вірусу померли 2920 осіб, при цьому випадків одужання зафіксовано 39445.

Також стало відомо, що всього за час розповсюдження хвороби офіційно підтвердили 85179 захворювання.

Найбільша кількість смертей, відповідно до карти розповсюдження коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, після материкового Китаю, в Ірані - 34. Але це офіційні дані.

А ось згідно з неофіційними даними, в Ірані коронавірус вбив 210 осіб, повідомили джерела в іранському МОЗ, передає BBC.

Додамо, що через коронавірус, США почали впроваджувати ряд винятків у санкціях проти Ірану.

Державний секретар США Майкл Помпео закликав Іран в повній мірі і прозоро співпрацювати з міжнародними організаціями допомоги та охорони здоров'я.

"США вводять значні виключення з санкцій проти комерційного експорту в Іран продуктів харчування, ліків, медичних виробів та сільськогосподарської продукції", - сказав Помпео, передає Укрінформ.

Що відбувається в Італії?

В даний час відомо, китайський вірус забрав життя 21 жителя Італії. Кількість хворих в Італії збільшилася до 889 осіб. У той же час вилікувалися 46 осіб, які проживають в Італії.

У Південній Кореї нарахували 2931 інфікованих. Зараз ця країна на 2-му місці по кількості інфікований, першим залишається Китай. Після Кореї йде Італія та Іран.

читайте також"Путін ху*ло": Супрун шокувала способом боротьби з коронавірусомНагадаємо, згідно з даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, загальна кількість інфікованих коронавірусом у світі за станом на ранок п'ятниці, 28 лютого, складала 83 391 особу, жертвами хвороби стали 2 858 осіб, одужали - 36 598.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти