Коронавірус проник у ще три країни: свіжі дані

Перші випадки зараження зафіксовані в Литві, Нідерландах та Нігерії.

Коронавірус
Коронавірус продовжує поширюватися світом/ Reuters

Випадки зараження коронавірусом Сovid-19 зафіксували ще у трьох країнах - Литві, Нідерландах та Нігерії. Про це повідомили у МОЗ цих країн.

Китайський вірус в Литві підхопила мешканка країни, яка 24 лютого повернулася з італійської Верони. Пацієнтку ізолювали в лікарні, у неї легкі симптоми, температури немає.

У Нідерландах зараженим коронавірусом виявився житель міста Тілбург на півдні країни, пише nos.nl. За інформацією медиків, чоловік нещодавно повернувся з північної Італії. Пацієнт на даний момент перебуває в ізоляції.

У Нігерії Федеральне міністерство охорони здоров'я підтвердило випадок зараження коронавірусом Covid-19 в штаті Лагос. Інфікованого виявили 27 лютого, і цей випадок є першим в країні.

Коронавірус проник у ще три країни: свіжі дані

Водночас кількість заражених коронавірусом нового типу на території Франції зросла більш ніж удвічі. Міністр охорони здоров'я країни повідомив, що у Франції діагностовано 38 випадків зараження коронавірусом нового типу. При цьому 12 нових інцидентів пов'язані з інфікованим пацієнтом з департаменту Уаза на півночі країни, передає BFMTV.

За даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса, загальна кількість заражених коронавірусом у світі становить 83 391 осіб, жертвами хвороби стали 2 858 осіб, одужали - 36 598.

Коронавірус проник у ще три країни: свіжі дані

Нагадаємо, перший випадок зараження китайським коронавірусом Сovid-19 зареєстровано в Білорусі. Наявність вірусу медики визначили в одного зі студентів, який приїхав з Ірану.

Вірус з Китаю 2020 поки що не проник в саму Україну, однак встиг заразити вже п'ятьох наших співвітчизників за межами країни.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти