Закриття "Новоросії": в РФ розповіли про путінські проблеми через Донбас

28 лютого 2020, 12:04оновлено 28 грудня 2020, 21:22
На думку публіциста Леоніда Радзіховського, широкомасштабні бойові дії на Донбасі не вигідні ані Путіну, ані Кремлю.
Путін
Володимир Путін / УНІАН

Кремлівський проект "Новоросія" по захопленню південно-східних регіонів України в 2014 році провалився остаточно і тепер закритий.

Такої думки дотримується відомий російський публіцист Леонід Радзіховський. "Реалії сьогоднішнього дня такі. Ніякого „проекту Новоросія" вже не існує, він був закритий ще в 2014 році, і закритий абсолютно безвідносно до того, що хоче і що думає Путін", — написав він для порталу Апостроф.

На його думку, в 2014-му кремлівська верхівка оторопіла і був вкрай збентежена тим, що українці люто чинили опір - в тому числі і ті, що живуть у східних, російськомовних регіонах.

відео дня

"Тоді Путін зрозумів, що вони не горять бажанням бути в складі Російської Федерації. І все, після цього проект "Новоросія" був закритий", — стверджує Радзіховський.

Більше того, на думку публіциста, широкомасштабні бойові дії на Донбасі не вигідні ані Путіну, ані Кремлю.

"На Заході Путіна лають, підкреслюючи, що війна, у всій серйозності цього слова, триває. А оскільки війна триває, то Захід не може скасувати санкції. І заперечити тут Путіну нічого", — підсумував Радзіховський.

Нагадаємо, раніше генерал Сергій Кривонос, заступник секретаря РНБО, розкрив підступний план Володимира Путіна щодо України і проекту "Новоросія". До цього голова Росії звільнив куратора проекту "Новоросія" Сергія Глазьєва з посади свого радника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти