"Бандерівський терор": головний комуніст РФ забився в істериці через Зеленського

27 лютого 2020, 11:53
626
Комуністи Росії запропонували заснувати День пам'яті жертв бандерівського терору
Глава партії "Комуністи Росії" Максим Сурайкин
Глава партії "Комуністи Росії" Максим Сурайкин / Інтерфакс

Російські комуністи відреагували на запровадження в Україні Дня опору окупації Криму і Севастополя. У відповідь члени партії Комуністи Росії запропонували заснувати День пам'яті жертв бандерівського терору.

"У будь-якому випадку зовсім інші пам'ятні дати варто вводити Україні з урахуванням подій на її території в ХХ столітті. Вивчаючи архіви та свідчення, весь світ здригається від злочинів бандерівців — найбільших і найжорстокіших поплічників фашистів. Ось чому в нашій партії переконані, що нарівні з днями пам'яті жертв фашистського терору, днями пам'яті жертв голокосту має бути і пам'ятна дата, коли світ буде оплакувати жертви бандерівського терору", - цитує главу партії Максима Сурайкіна РИА Новости.

При цьому він переконаний, що в усьому світі обурені через витівки президента України Володимира Зеленського, тому що "будь-яка людина знає і розуміє, що абсолютна більшість кримчан завжди хотіли жити в Росії".

"Президентові України панові Зеленському варто підтримати цю ініціативу, щоб зупинити згубну тенденцію обілення пособників нацистів в Україні, а не засновувати абсурдні антиросійські пам'ятні дати, сенс яких ніхто не зрозуміє і не підтримає", - підкреслив головний комуніст Росії.

За його словами, "день пам'яті жертв бандерівського терору" треба заснувати 30 червня, коли в 1941 році Українська повстанська армія знищувала тисячі мирних жителів у Львові", або 2 травня, коли у 2014 році сталася трагедія в одеському Будинку профспілок.

Як раніше повідомляв Главред, президент Володимир Зеленський анонсував введення нової пам'ятної дати в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти