У Кремлі переполошилися через нове свято в Україні

26 лютого 2020, 12:25
849
Дмитро Пєсков заявив, що встановлення Дня спротиву окупації Криму та Севастополя "не відображає реального стану справ".
Путін, Пісків
Дмитро Пєсков і Володимир Путін / Reuters

У середу, 26 лютого на форумі Age of Crimea 2020 президент України Володимир Зеленський анонсував введення нової пам'ятної дати в Україні, яка отримала назву День спротиву окупації Криму та Севастополя. У Кремлі цю заяву українського лідера не змогли залишити непоміченою.

Зокрема, прокоментував ініціативу президента Зеленського прес-секретар господаря Кремля Дмитро Пєсков. За його словами, встановлення нової пам'ятної дати в Україні "не відображає реального стану справ і причин, з яких кримчани ухвалили рішення возз'єднатися з Росією".

"Ми з таким формулюванням (Києва, - Главред) категорично не згодні, вважаємо, що це жодним чином не відповідає дійсному стану справ навколо Криму", - цитує Пєскова ТАСС.

відео дня

При цьому прес-секретар Путіна заявив, що "кращу реакцію можуть дати самі кримчани, які розкажуть, що стало причиною для рішення Криму возз'єднатися з Російською Федерацією".

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що влада робить все можливе, щоби над окупованим росіянами Кримом піднявся український прапор. За словами глави держави, повернення Криму - безперечна частина української національної ідеї. Крім того, він зазначив, що Крим не буде "розмінною монетою" з РФ у питанні завершення конфлікту на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти