Анексія Криму: Трамп на рік продовжив санкції проти Росії

Глава Білого дому зазначив, що політика Росії продовжує представляти загрозу нацбезпеці та зовнішній політиці США.

Дональд Трамп / Reuters
Дональд Трамп / Reuters

Президент США Дональд Трамп, який раніше заявив, що хотів би найближчим часом бачити позитивну динаміку у відносинах між Росією та Україною, продовжив на рік антиросійські санкції, пов'язані з анексією Криму.

Американський лідер пояснив своє рішення тим, що дії і політика уряду Росії продовжують становити загрозу нацбезпеці і зовнішній політиці США.

"Дії і політика осіб, які підривають демократичні процеси і інститути в Україні; що загрожують її миру, безпеці, стабільності, суверенітету і територіальній цілісності; сприяють незаконному привласненню її активів, а також дії і політика уряду РФ, включаючи анексію Криму і застосування сили в Україні, продовжують представляти собою незвичайну і надзвичайну загрозу національній безпеці і зовнішній політиці США", - йдеться в повідомленні на сайті Білого дому.

У зв'язку з цим Трамп ухвалив рішення продовжити ще на рік надзвичайний стан, оголошений в указі №13660 в зв'язку з подіями в Україні. Зазначимо, що указ №13660 про запровадження санкції проти РФ через анексію Криму був підписаний президентом США Бараком Обамою 6 березня 2014 року.

Як повідомляв Главред, раніше одразу троє впливових сенаторів від Демократичної партії - Чак Шумер, Менендес і Шеррод Браун - закликали Держдепартамент США запровадити "негайні санкції" проти Російської Федерації і особисто господаря Кремля Володимира Путіна. Головною причиною введення санкцій проти Росії та Путіна називається втручання Росії в американські вибори президента.

Пізніше Дональд Трамп назвав відомості про те, що російська влада знову спробує втрутитися в президентські вибори, "великою аферою розвідки і Демократичної партії".

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти