Заміна Путіну: названо претендента на роль "російського Зеленського"

Юрій Дудь все більше сприймається як спаситель російського народу, вважає Станіслав Бєлковський.
Юрій Дудь
Юрій Дудь / Фото facebook.com/yury.dud

Журналіст та блоґер Юрій Дудь, який отримав премію Людина року як документальний режисер і головне обличчя російського YouTube, ідеально підходить на роль "російського Зеленського" і може згодом замінити Володимира Путіна на посаді президента Росії. Таку думку висловив російський публіцист Станіслав Бєлковський.

За його словами, Дудь все більше сприймається як спаситель російського народу практично нарівні з Володимиром Путіним, особливо після того, як вийшов його фільм про СНІД – стрічка набрала понад 13 мільйонів переглядів на YouTube.

"Дудь ідеально виглядає як фігура російського Зеленського", – сказав Бєлковський Еху Москви.

При цьому російський блоґер і журналіст Дудь набирає популярність в абсолютно різних колах.

"Наприклад, Олексій Кудрін, голова Рахункової палати, дуже високо оцінював фільм Дудя про СНІД і дав безліч доручень, пов'язаних з контролем і перевірками того, який насправді стан епідемії СНІДу в Росії і чи не занижують органи виконавчої влади різні критичні цифри. Найімовірніше, занижують. Тому якби Олексій Кудрін з його досвідом і потенціалом, зокрема фінансовим, підтримав Юрія Дудя як політика, цей альянс (навіть не побоюся цього слова, тандем) міг би сформувати в нашій політиці абсолютно нову якість не тільки на думських виборах 2021 року, але і взагалі", – вважає Бєлковський.

Він нагадав, що побічно Дудя підтримала і шведська экоактивистка Грета Тунберг. Зокрема, на своїй сторінці в Twitter вона зробила репости російських активістів, які 21 лютого вийшли на акцію проти "режиму чорного неба" в Красноярську. Тоді красноярці вперше звернулися за допомогою у розв'язанні гострої екологічної проблеми не до президента Путіна, а безпосередньо до Юрія Дудя.

Нагадаємо, у вересні 2019 року Юрій Дудь закликав не мовчати про свавілля в Росії.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти