У Тернополі родичі з Канади заразили коронавірусом гостей на весіллі

Медик каже, що кілька гостей з весілля потрапили до лікарні на стаціонарне лікування з ускладненнями COVID-19.
коронавірус
У Тернополі на весіллі гості заразилися коронавірусом / Фото Reuters

У Тернополі українці, які прилетіли з Канади до родичів на весілля, заразили коронавірусом половину гостей - вони інфікували інших попри те, що були вакциновані двома дозами Pfizer у Канаді за кілька місяців до повернення в Україну і мали паспорт вакцинації.

"По дорозі в Україну у них піднімається температура до 38 градусів, але при перетині кордону вони спокійно її перетинають, адже у них є паспорт вакцинації. Через день вони йдуть на весілля, де з гостями добре проводять час. Через три дні половина гостей відзначає підняття температури і симптоми "ковіду". Люди йдуть здавати тести і отримують позитивні результати на COVID-19. Канадські родичі також здають ПЛР-тест і у них підтверджується COVID-19", - написав головний лікар одного з діагностичних центрів Львова Тарас Жиравецький на своїй сторінці в Facebook.

Медик каже, що кілька гостей з весілля потрапили до лікарні на стаціонарне лікування з ускладненнями COVID-19.

відео дня

"А наші герої з Канади були дуже здивовані і не вірили в те, що у них може бути "ковід", тому що вони вакциновані!",- зазначив лікар.

Тарас Жиравецький зазначив, що важливо пам'ятати, що вакциновані люди також є в групі ризику захворіти і можуть заразити тих, з ким контактують.

"Ось такі цікаві пригоди можуть траплятися тоді, коли ми замість того, щоб робити швидкі тести або ПЛР-тести, чомусь приймаємо рішення, що сертифіката вакцинації буде достатньо при перетині кордону, а потім маємо зараження цілого весілля", - підсумував медик.

Штам Дельта в Україні - про що раніше писав Главред:

У Кременці Тернопільської області штам коронавірусу Дельта підтвердили у 9-місячної дитини. Його госпіталізували разом з матір'ю.

Епідеміологи прогнозують, що вже з наступного тижня в Україні кількість хворих на коронавірус очне відчутно зростати, заявив голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький. За його словами, в Україні вже зафіксовано понад 300 випадків інфікування штамом Дельта.

Тим часом вчені пояснили, чи можна заразитися штамом Дельта від вакцинованих.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти