"Шок, істерика": у Мережі висміяли український шкільний підручник історії для 6 класу

Підручник Всесвітня історія. Історія України викликав суперечки в Мережі.

false
У мережі рознесли підручник історії для 6 класу / Facebook / Батьки SOS

В підручнику Всесвітня історія. Історія України інтегрований курс для 6 класу користувачі знайшли спірні твердження та неоднозначні висновки.

Як пише мама шестикласника Анна Ліба у Facebook-групі Батьки SOS, автори навчального посібника пишуть, що людину створив Бог, а неандертальців не можна вважати первісними людьми, через те, що у них немає духовності.

За словами мами школяра, зміст підручника викликав у неї емоції, близькі до шоку.

"Я читаю... Шок... Почитавши абзац, я перевертаю на титулки, щоб перевірити який ми читаємо предмет...",- пише вона.

Ліба також стверджує, що після прочитання абзаців книги зміст підручника викликав у неї істеричний сміх.

Реклама

"Ще сторінка, ми вже трохи істерично сміємося.. Читавши... І коли я доходжу до сторінки 17, де написано, що ці теорії все про походження людства повна маячня, так як створив Бог людини і вдихнув в нього життя...", - описує свої емоції користувач.

false
/ Facebook / Батьки SOS

За її словами, в те, що подібне написано в підручнику не міг повірити навіть її син.

"Син каже" мама, не приколюйся"... Я кажу, не я... Тут написано... Він не вірить, бере підручник в руки. Шок", - описала враження від підручника користувач.

false
/ Facebook / Батьки SOS

Вона вважає, що цей підручник який більше нагадує навчальний посібник з християнської етики, ніж історії.

"Коротше стільки тексту, а інформації для дитини - повний нуль... Зате питання по суті і дуже цікаві. Де дитині на них відповідь брати, якщо підручник говорить, що у неандертальців не було духовності, тому вони не первісні люди... Бог створив людину і вдихнув у неї життя", - додала Ліба.

false
/ Facebook / Батьки SOS

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в підручнику Олександра Авраменка з української мови для учнів 10 класу знайшли посилання на порносайт.

Пізніше Авраменко пояснив, чому посилання на такий ресурс з'явилося в книзі. За його словами, посилання залишили, оскільки текст взято з сайту Новомиргородського району Кіровоградської області, який називався Novomirgorod.

Автор підкреслив, що у вересні 2020 сайт Новомиргородського району змінили на порносайт, і ресурс для дорослих не був перейменований.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «"Шок, істерика": у Мережі висміяли український шкільний підручник історії для 6 класу». Інші новини України читайте в розділі «Україна». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Зірка Жіночого кварталу в образі розпусної Барбі блиснула голими принадамиЗірка Жіночого кварталу в образі розпусної Барбі блиснула голими принадами Коли включать опалення в Києві 2021-2022: дати, тарифи і субсидіяКоли включать опалення в Києві 2021-2022: дати, тарифи і субсидія "Ми готові застосувати зброю": у Німеччині звернулися до НАТО і різко пригрозили Росії ударом"Ми готові застосувати зброю": у Німеччині звернулися до НАТО і різко пригрозили Росії ударом На зустрічі Путіна і Байдена буде не до УкраїниНа зустрічі Путіна і Байдена буде не до України Сибірські холоди і сніг: яким буде листопад в УкраїніСибірські холоди і сніг: яким буде листопад в Україні

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти