"Окупанти досі в Новій Каховці": Генштаб зробив некоректну заяву

23 березня 2023, 20:13 оновлено 23 березня, 20:42
825
У Генштабі ЗСУ додали, що Нова Каховка обов'язково буде звільнена українськими військовими.
Нова Каховка, ВСУ
Нова Каховка / novakahovka.city, Генштаб ЗСУ

Російські окупанти досі перебувають у Новій Каховці. Як повідомив Генеральний штаб ЗСУ, інформація про те, що вони покинули місто, виявилася некоректною.

"Окупанти досі тимчасово перебувають у Новій Каховці. Інформація про нібито відхід противника з даного населеного пункту була оприлюднена в результаті некоректного використання наявних даних", - йдеться в повідомленні Генштабу.

При цьому в Генштабі додали, що Нова Каховка обов'язково буде звільнена українськими військовими.

Нова Каховка

Що відомо про Нову Каховку

Нагадаємо, 23 березня Генштаб повідомив, що всі підрозділи російської армії вийшли з Нової Каховки, розташованої на Лівому березі Дніпра в Херсонській області.

Нагадаємо, 14 березня в окупованій Новій Каховці Херсонської області партизани вчинили замах на так званого заступника голови "Військової адміністрації" міста. У мережі припускають, що мова йде про Віталія Гура. Замах влаштував партизанський рух українців і кримських татар "Атеш".

Під час вибуху колаборант знаходився біля свого автомобіля.

Раніше повідомлялося, що в Херсонській області українські партизани підірвали автомобіль, в якому перебували російські окупанти. В результаті ліквідовано двох загарбників. Як повідомляє партизанський рух "Атеш", удар по окупантам було завдано в Новій Каховці 10 лютого на Дніпровському проспекті.

Також раніше повідомлялося, що в захопленому окупантами Криму в результаті успішних дій українських партизан "Атеш" знищено двох офіцерів Росгвардії. При цьому опубліковано відео палаючого авто, в якому, ймовірно, були знищені російські окупанти.

Читайте також:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти