Чоловік жорстоко вбив усіх своїх дітей і отруїв жінку

18 грудня 2021, 12:46 оновлено 18 грудня 2021, 12:46
1319
Детективи стверджують, що вбивця насолоджувався співчуттям близьких.
Чоловік жорстоко вбив усіх своїх дітей і отруїв жінку
Неадекват вбив собстевенних дітей / metro.co.uk

В Англії суд засудив чоловіка до 40 років в'язниці. Він скоїв потрійне вбивство.

Зокрема, неадекват вбив свою 24-денну дочку, а через 8 місяців задушив 21-місячного сина в басейні.

Крім того, він отруїв ліками свою 23-річну подругу.

відео дня

Як пише Metro, перше вбивство 30-річний чоловік скоїв, коли його дружина спала в іншій кімнаті. Чоловік стверджував, що дочка була хвора і тому померла.

Через вісім місяців після смерті дівчинки її мати заявила чоловікові про розрив їхніх стосунків, так як дізналася, що він витратив тисячі фунтів стерлінгів на азартні ігри.

На наступний день відвів свого сина і задушив його в кабінці для роздягання.

Детективи вважають, що вбивця насолоджувався увагою і співчуттям, яке люди висловлювали йому через "раптову" смерть дітей. Також своїми вчинками він хотів налагодити стосунки з матір'ю його дітей.

Під час розслідування він зустрівся з 23-річною дівчиною, яку поліція попереджала про його небезпеку. У підсумку він почав купувати сильні ліки за рецептом на "чорному" ринку через WhatsApp та інші контакти, і вбив дівчину, так як та заявила, що хоче з ним розлучитися.

Крім цього, чоловік був засуджений за двома звинуваченнями в замаху на вбивство третьої дитини, ідентифікацію якого неможливо встановити з юридичних причин.

Нагадаємо, у Києві копи затримали жінку, яка вчинила жахливий вчинок. Вона власноруч задушила ременем свою дочку. 24-річна вбивця особисто зізналася у скоєному так, як медики, які приїхали за викликом, констатували смерть 2-річної дівчинки через удушення ременем.

Читайте також:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти