Для чого потрібен режим польоту у телефоні: особливості, про які знають одиниці

1 березня 2024, 02:24
Режим польоту, відомий як "Flight mode" або "Airplane mode", є функцією, що доступна на більшості мобільних пристроїв, однак, яка її особливість?
Для чого потрібен режим польоту у телефоні: особливості, про які знають одиниці
Телефон в режимі польоту: що це значить і як його використовувати / Колаж: Главред, фото: ua.depositphotos.com, УНІАН

Режим польоту - це спеціальний режим роботи мобільного телефону, який тимчасово блокує всі бездротові сигнали, включаючи стільниковий зв'язок, Wi-Fi, Bluetooth та GPS. Ця функція доступна на більшості мобільних пристроїв, включаючи смартфони та планшети і потрібна, щоб не заважати роботі навігаційних систем літака.

Для чого режим польоту в літаку

Режим польоту в літаку використовується для того, щоб запобігти можливому втручанню сигналу мобільного телефону в роботу бортового навігаційного обладнання.

Якщо ви хочете більше знати про безпеку вашого телефону, читайте матеріал Главреду: Якщо пароль є в цьому списку, його можна зламати за секунди: як перевірити.

відео дня

Режим польоту запобігає:

  • Втручанню в роботу навігаційних систем літака.
  • Потенційному ризику вибуху або пожежі.
  • Захищає конфіденційність пасажирів.

Як включити режим польоту

Включення режиму польоту зазвичай здійснюється через налаштування пристрою. Для цього зазвичай потрібно перейти до меню налаштувань або швидкого доступу та активувати функцію "Режим польоту". Це можна зробити одним натисканням кнопки або через екранний інтерфейс.

Спосіб включення режиму польоту залежить від моделі вашого телефону. Зазвичай це можна зробити, виконавши наступні дії:

  1. На iPhone: відкрийте Центр керування, проведіть пальцем униз від правого верхнього кута екрана. Потім натисніть на значок літака.
  2. На Android: відкрийте панель швидких налаштувань, проведіть пальцем униз від верхнього краю екрана. Потім натисніть на значок літака.

Для чого потрібний режим польоту

Режим польоту може бути корисним в різних ситуаціях, включаючи польоти літаком, коли вимагається вимкнення бездротового зв'язку для безпеки польотів. Крім того, цей режим можна використати, щоб зберегти заряд акумулятора, якщо вам не потрібен мобільний інтернет.

Чому треба вимикати телефон у літаку

Вимкнення телефону у літаку або включення режиму польоту є вимогою авіакомпаній та правил безпеки. Це робиться для забезпечення безпеки польоту та уникнення можливих перешкод для електронних систем на борту літака.

Що чує той, хто телефонує, коли ввімкнений режим польоту

Ввімкнення режиму польоту не тільки призупиняє всі бездротові з'єднання, але й блокує функцію прийому та здійснення дзвінків і повідомлень. Якщо ви телефонуєте абоненту, який знаходиться в режимі польоту, ви почуєте повідомлення про те, що його телефон вимкнений або знаходиться поза зоною досяжності.

Як вимкнути режим польоту на телефоні

Для вимкнення режиму польоту на телефоні необхідно повторити ті самі кроки, які використовувалися для його включення, але відключити функцію "Режим польоту".

Як включити режим польоту на кнопочному телефоні

Спосіб включення режиму польоту на кнопочному телефоні залежить від моделі вашого телефону. Зазвичай це можна зробити, виконавши наступні дії:

  1. Меню > Налаштування > Мережа > Режим польоту.
  2. Налаштування > Зв'язок > Режим польоту.

Режим "Не турбувати"

Режим "Не турбувати" - це додаткова функція, яка дозволяє призупиняти сповіщення та дзвінки на пристрої, але не вимикає бездротові зв'язки.

Ця функція корисна в тих випадках, коли вам потрібно зосередитися або не відволікатися на безперервні повідомленнями та дзвінками.

Читайте також:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти