StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникСвята

На другий день війни зрадницю Лорак кинула вся команда

У Лорак, схоже, справи йдуть погано. Команди немає, концертів немає, але є "думка" про війну.

Ані Лорак
Ані Лорак / скріншот

На другий день війни, команда української співачки-зрадниці Ані Лорак, практично повним складом виїхала з Росії.

Про це в інтерв'ю Аліні Дротюк розповів український режисер-постановник Олег Бондарчук.

За його словами, практично вся команда Лорак виїхала на батьківщину, в Україну. "Наскільки я знаю, на другий день після початку війни, вся команда, яка з нею працювала, а це в основному були українці, просто зникла. Просто поїхала в Україну до своїх рідних, напевно, до своїх батьків на батьківщину. Тому зараз усіма своїми справами вона займається сама. Тому це все виглядає безглуздо", - говорить він.

Він також каже, що на її європейський тур, який вона аннонсувала на багатьох майданчиках, нікому йти. "Мені не дуже легко це коментувати, тому що ми в минулому були друзями. По-перше, це дуже очікувано і прогнозовано, що ніякого туру в Європі бути не може. Не дуже зрозуміло, хто туди прийде. Це взагалі була безглузда ідея", - додає режисер.

Що стосується одного з постів Лорак, присвяченого любові, але не війні, Бондарчук вважає, що його писали не на тверезу голову.

Нагадаємо, раніше співачка Ані Лорак опублікувала лист, де нарешті поділилася своєю позицією щодо кривавого нападу Росії на Україну.

У цьому листі Лорак повторює цинічні і стандартні слова з серії "і вашим і нашим" і нагадує, що вона за мир і не потрібно змішувати мистецтво і Політику.

"Я люблю Україну, і любов до Батьківщини ввібрала з самого дитинства", - нібито пише Лорак.

Вас також може зацікавити:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти