StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникСвята

Ладу-на могилу замість каменя: Макаревич розповів, чому росіянам потрібен лікар

Музикант в програмі поділився своєю думкою щодо росіян.

Макаревич
Макаревич у розпачі пройшовся по своєму народові / УНІАН

Аліка Нульмана, де поіронізував над" гробовими " грошима, які російські батьки отримують за своїх окупантів.

Зокрема, ведучий нагадав артисту історію, коли російська сім'я отримала гроші за загиблого у війні з Україною сина і купила "шедевр" російського виробництва Ладу Калину. Задоволений батько окупанта жваво катається на новій машині.

"Треба було її на могилу поставити замість каменя. Але він поїхав далі", - говорить Макаревич.

Після природного банального відчаю, яке я відчував в перші місяці. Я раптом зрозумів, що стосовно метаморфоз поведінки населення Росії, мене охопила цілковита байдужість. Нехай розбираються вчені, нехай розбираються медики, що таке відбувалося з цими людьми протягом декількох сотень років.

читайте такожДружина Андрія Макаревича поскаржилася на 4-місячного сина

Він також додав, що в таких умовах пропадає бажання писати пісні. "Вчора вони співали не варто прогинатися під мінливий світ, а сьогодні малюють букву "зю". Одні й ті ж люди", - додав Макаревич.

Нагадаємо, раніше четверта дружина Андрія Макаревича, журналістка, бізнесвумен, гід і фотограф родом з Києва Ейнат Кляйн побалувала шанувальників рідкісним знімком сина музиканта.

Тримісячний Ейтан допомагав мамі організовувати масштабний винний захід, що для Кляйн виявилося тим ще випробуванням. "Готувати винний захід на 300 гостей з тримісячною дитиною на руках - це... Як би висловитися? Challenging:) ледь не налила собі морозива в келих, а вина в ріжок",- розповіла Ейнат.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти