"Пролито багато російської крові": Газманов накинувся на Лайму Вайкулє через Крим

24 лютого 2020, 21:34
3955
Скандальний російський співак розкритикував слова Лайми Вайкулє про анексію Росією Кримського півострову.
Олег Газманов
Олег Газманов розніс слова Лайми Вайкуле з приводу анексії Путіним Криму / https://www.instagram.com/oleggazmanov/

Скандальний російський співак Олег Газманов, відомий своєю затятою підтримкою агресивної політики Володимира Путіна в Україні, накинувся на артистку Лайму Вайкулє через її різку позицію щодо Криму.

Газманов назвав заяву Лайми щодо відмови відвідувати півострів "за будь-які гроші" негарною, зазначивши, що артистці все дала Росія.

Після цього Газманов почав шукати собі виправдання, заявивши, що не хотів обговорювати політичні теми. Однак зазначив, що зараз музика не може відокремитися від політики.

відео дня

"Принаймні, це було негарно. Якщо на Лайму чинять певний тиск і вона, прикриваючись тим, що є слабкою жінкою і має щось робити, ну Бог їй суддя. Їй, принаймні, все це Росія дала", - зауважив Газманов, додавши, що його позиція щодо Криму ніколи не зміниться. Нагадаємо, що співак неодноразово хвалив Путіна за анексію Криму.

До всього іншого, він заявив, що Крим важливий для Російської Федерації, адже там "було пролито багато російської крові", про що нібито забула Вайкуле, відмовляючись виступати на півострові.

"Вона освічена жінка і будь-яка освічена людина, читаючи просто історію, розуміє, що таке Крим, що таке Севастополь, скільки там пролито російської крові. І нічого б не було, якби так огидно не вчинили б із Кримом. Це волевиявлення всього народу повернутися в Росію", - сказав скандальний російський співак.

Раніше Газманов зізнався, що у нього страшний недуг - пухлину горла. За його словам, такий діагноз для людини його професії — це вирок . Однак, уточнив співак, "знайшлася людина", який його вилікувала.

Нагадаємо, глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюсзаявив, що Газманова внесли до списку небажаних осіб через підтримку політики Кремля і пропаганду, котра підтримує агресію Росії в сусідніх країнах.

У 2017 році Газманов в Донецьку похваливсяподарункомвідбойовиків "ДНР". Він тоді заявив, що сподівається на те, що його пісні допоможуть людям у "ДНР" (террористическая организация. - ред.) "отримувати радість від життя".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти