Динамо-Шахтар 0:3: команду Луческу розгромили в Києві, відео голів

8 листопада 2020, 18:53
Мірча Луческу програв своїй колишній команді.
Шахтар, динамо
Епізод матчу / УНІАН

У неділю, 8 листопада, в Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 9-го туру Прем'єр-Ліги між Динамо і Шахтарем.

Гра завершилася з рахунком 0: 3 на користь "гірників".

Рахунок був відкритий у першому таймі. На 34-й хвилині ворота киян вразив колишній динамівець Жуніор Мораес.

У другому таймі Шахтарю вдалося збільшити рахунок. На 66-й хвилині Степаненко вдарив з-за меж штрафного майданчика і після рикошету м'яч по дузі залетів у кут воріт Динамо.

А на 73-й хвилині Шахтар забив третій м'яч. Алан Патрік точно пробив у верхній кут воріт Нещерета.

Динамо – Шахтар – 0:3

Голи: Жуніор Мораес (34), Маркос Антоніо (66), Алан Патрік (73)

Попередження: Олександр Андрієвський (17), Беньямін Вербич (37), Маркос Антоніо (51) – Тете (14), Ромеро Марлос (44)

Видалення: Сергій Сидорчук (45+2, груба гра)

Динамо: Руслан Нещерет, Артем Шабанов, Ілля Забарний, Денис Попов, Томаш Кендзера, Сергій Сидорчук, Олександр Андрієвський, Віталій Буяльський, Жерсон Родрігес (Назарій Русин, 70), Беньямін Вербич (Карлос Де Пена, 62), Віктор Циганков

Шахтар: Анатолій Трубін, Додо, Микола Матвієнко, Давид Хочолава, Віктор Корнієнко (Маркіньос Сіпріано, 50), Тарас Степаненко, Маркос Антоніо (Алан Патрік, 70), Ромеро Марлос (Віктор Коваленко, 70), Тете, Тайсон( Манор Соломон, 52), Жуніор Мораес (Фернандо, 70)

Після перемоги Шахтар впритул наблизився до Динамо в турнірній таблиці. У лідируючого Динамо залишилося 20 очок, у Шахтаря, який вийшов на друге місце, стало - 19.

Нагадаємо, раніше суперники зазнали поразок в Лізі чемпіонів. Шахтар програв Боруссії з Менхенгладбаха 0: 6, а Динамо поступилося Барселоні 1:2.