Дельфіни, басейн і Єлизавета на VAR: Мережа вибухнула мемами після матчу Англії та Данії

8 липня 2021, 14:58
Главред зібрав головні меми зі Всесвітньої павутини, якими користувачі описали скандальний пенальті у ворота данців.
Стерлінг
Дельфін Стерлінг / Reuters

Збірна Англії забила Данії в додатковий час матчу 1/2 фіналу Євро-2020. На 104-й хвилині у ворота данців був призначений пенальті за фол на Рахімі Стерлінгу, який дуже багато людей в тому епізоді не побачили – на відміну від судді.

Епізод також розійшовся в соціальних мережах на меми і жарти: від порівнянь з дельфіном і пірнальником в басейн до королеви Великобританії на місці судді VAR і "феєричного" падіння Стерлінга в матчі з Шахтарем.

Дельфін Стерлінг

Наприклад, на картці Стерлінга наступної частини ФІФА додався один показник з максимальним балом "дайвінг".

Ось так бачать теплову карту футболіста Англії в цьому матчі. Тут все ясно..

А ось так, на думку народних умільців, виглядала кімната рефері VAR.

"Стерлінгу варто заявитися на Олімпіаду"

Данський уболівальник написав наступне, приклавши картинку.

"Як англійські фахівці будуть виправдовувати пірнання Стерлінга"

"Стерлінг, коли хтось торкається його плечем"

Ніхто:

Стерлінг в чужій штрафній:

Ну і як не згадати цей легендарний"нирок"?

І блискучий мем з України

Збірна України на Євро-2020

• На груповому етапі Євро-2020 підопічні Шевченка здобули одну перемогу над Північною Македонією (2:1) і програли Нідерландам (2:3) та Австрії (0:1).
  • Завдяки успішному збігу обставин і перемозі Швеції над Польщею, Україна вийшла в плей-офф.
  • В 1/8 фіналу наші футболісти в додатковий час обіграли Шведську збірну (2:1).
  • У чвертьфіналі українці грали з командою Англії і зазнали розгромної поразки – 0:4.