Баварія розгромила Лаціо, а Челсі здолав Атлетіко - Ліга чемпіонів

23 лютого 2021, 23:42оновлено 24 лютого 2021, 23:21
У другій парі матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів гостьові команди здобули перемоги. Баварія - впевнену і розгромну, а Челсі - мінімальну, але дуже цінну.

У другій парі матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезону 2020/2021 зійшлися чинний володар трофею - мюнхенська Баварія проти римського Лаціо, а також лондонський Челсі проти мадридського Атлетико.

Лаціо - Баварія

Німці не стали відкладати справу до нових віників і відразу понеслися в атаки на ворота італійців.

На 9-й хвилині лідер атак Баварії (і поки головний претендент на Золотий м'яч) Роберт Левандовскі підловив Мусаккьо на грубій помилці при передачі й відкрив рахунок точним ударом - 0:1

На 24-й хвилині юний (17 років всього) Мусіала отримав пас від Горецкі та поклав м'яч у правий кут - 0:2

На 42-й хвилині Коман відібрав м'яч, Пробіг далі, обіграв Ачербі й сильно пробив. Воротар Лаціо Рейна удар відбив, але з добиванням від Сане не впорався - 0:3.

Власне, після цього другий тайм став практично формальністю.

Особливо коли на 47-й хвилині Сані протягнув м'яч і з лівого флангу пасував на Девіса, але Ачербі ніяково перервав передачу і зрізав м'яч у ворота - 0:4.

Через дві хвилини Корреа прорвався крізь оборону суперника і з меж штрафного точно пробив низом. Нойєр не врятував - 1:4.

З таким рахунком Баварія на 99,9% гарантувала собі вихід до чвертьфіналу.

Атлетіко - Челсі

На контрасті матч Атлетіко-Челсі виглядав дещо менш напруженим,

На 3-й хвилині воротар лондонців Менді ледь не привіз гол у свої ворота. Дуже погано француз обробив м'яч після передачі партнера. А потім ледь встиг випередити суперника і вибити м'яч за бічну.

На 14-й хвилині Суарес потужно відпасував з правого флангу на дальню штангу, але Лемар не встиг замкнути передачу.

Через дві хвилини Вернер створив схожий момент біля воріт Атлетіко - але ніхто з партнерів не замкнув його пас.

Основні події розігралися у другому таймі. І тут внось сказала своє вагоме слово система VAR.

На 68-й хвилині Олів'є Жиру прийняв м'яч у штрафному майданчику, після чого в складному стрибку через себе пробив у лівий кут. Боковий суддя просигналив про офсайд. Чотири хвилини арбітри радилися і дивилися повтори. І все-таки вирішили гол зарахувати - 0:1.

Нагадаємо, у попередніх матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сенсаційно Зоряний туринський Ювентус програв у гостях Порту (1:2), а Боруссія Дортмунд здолала Севілью (3: 2).