Основне:
- Існує перелік фактів, по яких можна зрозуміти, що домашній улюбленець сумував за господарем
- Кішки можуть самостійно себе розважати
Деякі власники уявляють, як їхні коти "перевертають" квартиру, коли їх немає вдома, в той час, як інші хвилюються, що тварини сумують біля дверей, чекаючи на їх повернення. Главред зʼясував, чим все ж займаються коти, коли залишаться самі вдома.
Видання Mirror пише, що є кілька тонких ознак, які вказують на те, що кішки дійсно можуть терпляче чекати повернення господарів.
Наприклад, якщо ваша кішка демонструє більш енергійні привітання, такі як тикання головою або муркотіння, коли ви заходите у двері, найімовірніше, ваш котячий друг з нетерпінням чекав повернення.
Також, коли кішка йде за вами після довгої розлуки, це демонструє те, що вона радіє вашому поверненню.
У матеріалі видання йдеться, що в одному дослідженні кішки записувалися на відеокамери, коли залишалися вдома самі. Як виявилось, домашні кішки здатні розважати себе самі за допомогою іграшок, щойно після виходу господаря з помешкання первинне занепокоєння тварини минає.
Якщо у вас є домашні улюбленці, то рекомендуємо переглянути: чому кіт нявкає біля зачинених дверей.
Згідно з дослідженнями, майже 22% котів знаходять собі заняття цікавіше, ніж сон: гуляють, навіть якщо живуть у багатоквартирному будинку. Піші прогулянки по території замінюють вікно. Спостережливі коти сидять на підвіконні і стежать за птахами, людьми, машинами. На це вихованці можуть витратити кілька годин.
Також тварини можуть стрибати по меблях і предметах інтер'єру. Причому котики намагають навіть забратися у важкодоступні і "заборонені" місця, з яких їх зазвичай проганяють.
Хоча кішки явно відчувають стрес через розлуку зі своїми господарями, дослідження показують, що тварини не відчувають того постійного, томливого "очікування", яке ми часто собі уявляємо.
Читайте також:
- Чому собаки люблять спати на спині: неочікуване пояснення ветеринара
- Чому коти так люблять спати на подушках своїх хазяїв: відповідь дуже не очевидна
- Чому собаки обтрушуються від води після купання: наукове пояснення феномену
The Daily Mirror
The Daily Mirror - британська національна щоденна газета у форматі таблоїд та є першим представником таблоїдної журналістики.
Газету заснував Альфред Хармсворт 2 листопада 1903 року. Спочатку Daily Mirror замислювалася як газета для жінок, що видається жінками, і мала стати "віддзеркаленням жіночого життя". Це не принесло успіху, тому Хармсворт вирішив зробити газету кольоровішою і з ширшим колом висвітлюваних питань, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред