Арахіс має безліч корисних речовин, однак в даному горісі є і багато протипоказань.
Як каже дієтолог Анна Цуканова, завдяки насиченому корисними елементами складу арахіс сприяє відновленню клітин, зміцненню імунітету, підвищенню працездатності, зміцненню судин, а також запобіганню негативного впливу стресу.
"Арахіс - один з найдоступніших і популярних горіхів на даний момент. Щоб він приносив користь, як і інші горіхи, його слід вживати дозовано", - розповіла Цуканова.
Арахіс допомагає організму боротися з вільними радикалами, покращує роботу головного мозку, пам'ять, позитивно впливає на серце, кров'яний тиск і обмін речовин.
Незважаючи на те, що арахіс несе в собі багато користі, він не є на 100% безпечним продуктом. Всі горіхи - високоалергенні, і арахіс - не виняток. Тому алергікам треба бути обережними при вживанні земляного горіха і продуктів з його вмістом.
"Цей горіх не можна включати в раціон дітей до 5 років, а також людям, хворих артрозом, артритом, подагрою, при загостренні захворювань шлунково-кишкового тракту, варикозному розширенні вен та інших судинних патологіях, так як продукт підвищує згортання крові", - зазначила лікар, пишуть РІА Новини.
читайте такожЛікар назвала найкорисніші горіхи для організму
Медик зазначила, що при регулярному вживанні арахісу дорослим не варто їсти більше 20 грам на добу, дітям до 10 років бажано давати не більше 4-5 горішків на день, підліткам – не більше 8.
Як раніше повідомляв Главред:
- Співробітники відділення дерматології Каліфорнійського університету (США) здійснили відкриття. Згідно з їхніми висновками, горезвісна "західна" дієта-фаст-фуд, червоне м'ясо та інші продукти, насичені жирами, в багатьох випадках призводить до шкірних захворювань.
- Вчені знайшли харчову добавку - "вбивцю" похмілля.
- Вчені знайшли незвичайний зв'язок між кавою, чаєм і діабетом.
- Експерт розповіла, що бадьорить тіло краще кави.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред