Повністю позбутися від тяги організму до цукру практично неможливо. Але боротися з нею треба протягом декількох тижнів і поступово. Портал Greenpost склав список рекомендацій, яких потрібно дотримуватися людям, які бажають впоратися з цукрозалежністю.
Перше, від чого потрібно відмовитися — солодкі напої.
Припинити пити газовану воду і покупні соки, а також класти кілька кубиків цукру в чай або каву. Далі, потрібно замінити ці напої корисною альтернативою - детокс-водою, мінералкою, несолодким чаєм. В крайньому разі, зробити свіжовичавлений сік і не забути розбавити його водою.
Припинити підвищувати собі настрій солодким.
Їсти солодке тільки тоді, коли стає сумно — не найкраща ідея. Хоча в перші хвилини після того, як людина з'їла тістечко, здається, що настрій поліпшується. Адже цукор провокує гормон щастя, але слідом за підйомом настає емоційна яма. І людині знову хочеться солодкого. Ось і виходить нерозривний коло.
Вживати безліч продуктів, які багаті на клітковину
Клітковина відмінно допомагає боротися з апетитом ‒ завдяки тому, що регулює рівень цукру в крові. Крім того, продукти, які багаті на клітковину, надовго насичують організм і не дають відчути голод. Клітковина у великій кількості міститься в крупах і в овочах.
читайте такожВисокий цукор в крові: небезпечні алкогольні напої-" провокатори"
Нагадаємо, раніше повідомлялося:
- Відомий лікар-дієтолог Перрос-Гірек Паскаль Гурдон розповіла, скільки солодкого людям можна їсти на добу (і уникати при цьому зайвої ваги) дієтолог розкрила простий секрет, як і коли можна їсти солодке і не товстіти.
- За словами медика, щоб не переїсти солодощів, рекомендується не замінювати ними ціле приймання їжі, а також не їсти десерти між прийманням їжі.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред