Ціни стануть захмарними: в Україні може зникнути популярний вид борошна

Наступного року українські аграрії можуть взагалі відмовитися від посіву ячменю та жита, що призведе до дефіциту продукції.
Ціни на борошно, ціни на хліб
Ціни на хліб / pixabay

В Україні наступного року може зникнути популярний вид хліба і каш. Як заявив генеральний директор агрохолдингу HarvEast Holding Дмитро Кушнір, мова йде про продукт з житнього борошна.

За його словами, перлова, ячна крупа, а також житній хліб можуть зникнути з прилавків магазинів вже в наступному році.

Справа в тому, що фермерам вирощувати ячмінь і жито в Україні стало невигідно.

відео дня

Виробництво цих двох зеронових стало значно складніше через подорожчання всіх складових процесу і розвалу логістичних ланцюжків.

"Фермери не можуть продати те, що вони виростили, хоча б з мінімальним прибутком, тому що зараз це зерно ніхто не купить за реальною ціною", - йдеться в повідомленні.

З цього випливає, що в наступному році українські аграрії можуть взагалі відмовитися від посіву ячменю і жита, що призведе до дефіциту продукції.

Ціни на продукти

Раніше Главред писав, що в Україні всерйоз підвищаться ціни на продукти вже з початком осені нинішнього року, повідомив фінансовий аналітик і економіст Олексій Кущ.

За його словами, подорожчання продуктів відбудеться тому, зокрема, що в Україні тимчасово окупована частина Херсонської та Запорізької областей.

Експерти попередили українців, що взимку в магазинах будуть доступні всі продукти, однак ціни піднімуться ще більше.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти