Астрологічний прогноз на лютий-2022: яким буде місяць у плані грошей, кохання та кар'єри

У лютому завершиться ретроградність Меркурія і Венери, що ознаменує початок вдалого періоду, який не можна втратити.

Астролог Влад Росс розповів, які справи можна починати в лютому 2022 року
Астролог Влад Росс склав докладний прогноз на лютий 2022 року і розповів, яким буде місяць / Фото ua.depositphotos.com

Лютий 2022 року, перш за все, буде справжнім бокогрієм, коли сонце почне пригрівати. Багато хто прогнозував жахливу холодну зиму, чому дуже тішилися Соловйови-Скабєєви – мовляв, Україні газу не вистачить, щоб зігрітися в мороз. Однак ніякої надзвичайно холодної зими не буде, і газу Україні цілком вистачить, щоб без проблем закінчити опалювальний сезон. Одним словом, в лютому на нас в основному чекає відлига. Ночами може бути невеликий мінус, але денна температура практично у всіх містах України буде плюсовою, особливо на півдні, в Одесі.

Лютий 2022 року буде непоганим місяцем, коли можна буде багато встигнути, виконати намічені завдання, не остерігаючись затримок, гальмування або відкату назад. Головне – починати справи після завершення ретроградності і статичності Меркурія, тобто після 6 лютого.

1-5 лютого, тобто початок місяця, буде не надто вдалим для нових справ, оскільки Меркурій і Венера вийдуть із ретроградного руху і будуть перебувати в статиці, на повному гальмі. Тому перші дні лютого – це несприятливий час для укладання контрактів і досягнення домовленостей.

У січні ми були свідками одразу двох ретроградних планет – Венери і Меркурія, що змушувало нас постійно повертатися назад, у минуле. Тому, ймовірно, багато хто в січні-2022 зустрів своїх колишніх партнерів, друзів або коханих, які раптово якимось чином нагадали про себе або повернулися у ваше життя.

У лютому швидкість Венери і Меркурія буде збільшуватися, тому і справи поступово почнуть розвиватися більш динамічно та успішно. Чим далі до кінця лютого, тим більш динамічно й успішно йтимуть процеси.

Меркурій у Козерозі. Меркурій буде рухатися по знаку Козерогу до 15 лютого. Тобто фактично в першій половині місяця Меркурій буде повторювати шлях, пройдений місяць тому. Тому багато хто все ще буде згадувати минулі події, продовжувати і завершувати те, що не встигли. Втім, справи, намічені раніше, в лютому можна буде виконати швидше і без помилок.

У першій половині лютого слід спрямувати всі свої інтелектуальні здібності на реалізацію професійних планів та ідей. У цей період буде відкинуто все зайве, і люди з більшою готовністю будуть обговорювати конкретні теми, що хвилюють їх у даний момент.

Меркурій у Водолії. Після 15 лютого, на Стрітення, Меркурій переміститься в знак Водолія. Через це у багатьох з'явиться бажання більше спілкуватися, об'єднуватися в спільноти, стає частиною колективів, шукати друзів і однодумців.

Це буде найкращий час для запуску інтернет-сайтів, YouTube-каналів і блогів. Запуск варто здійснити якраз при входженні Меркурія в знак Водолія – 16-18 лютого. 18 лютого буде взагалі "королівський градус", що гарантуватиме успіх вашої справи. До речі, цей час також сприятливий для реєстрації у соціальних мережах. У цей період будуть знаходитися цікаві ідеї і нові корисні люди. Також цей період сприятливий для початку вивчення іноземних мов. Одним словом, це буде дуже хороший і продуктивний час.

Транзит Меркурія Водолієм, який триватиме з 15 лютого по 10 березня, буде часом інсайдів. Не пропустіть його, якщо хочете дізнатися щось нове, познайомитися з корисними людьми, придумати оригінальне рішення завдань, реалізувати задуми та ідеї, несподівано зібрати валізи і вирушити в подорож.

Молодик. Важливою подією лютого-2022 стане Новий рік за східним стилем – рік Тигра почнеться якраз 1 лютого, коли з'явиться молодик – о 7:46 за Києвом. В цей час можна підняти келих шампанського і загадати бажання – воно неодмінно збудеться. Ті ж, хто не вживають алкоголь, можуть просто розслабитися, зробити масаж, прийняти ванну, лягти головою на північний схід і зануритися в медитацію, щоб спроектувати своє майбутнє і майбутній успіх. Непогано буде зайнятися йогою. Не пропустіть момент, оскільки о 7:46 можна буде закласти позицію удачі на цілий рік уперед.

Цього разу молодик буде у Водолії, а Водолій – інтелектуальний знак, символ всього нового і незвичайного, символ свободи і незалежності. Цей молодик неодмінно торкнеться всього названого і дозволить кожному проявити себе з незвичайної сторони. Молодик буде підштовхувати до спілкування та обміну інформацією.

Цей молодик сприятливий для позбавлення від усього того, що заважало. Тому 1 лютого сміливо позбавляйтеся від мотлоху, від усього старого і непотрібного. Можете навіть, як італійці, викинути з вікна старі речі і меблі (головне – не потрапте в сусідів і перехожих).

Коли з'явиться молодик, у період між 7:46-8:22, дуже сприятливо займатися медитацією і візуалізацією майбутнього. Це буде перший місячний день, а він завжди допомагає представити свій план, задум і втілити задумане.

Символ цього молодика – світильник. Цей світильник може висвітлити шлях кожного. Тому сприятливо в зазначений час включити світильники або – ще краще – запалити сім свічок.

Втім, молодик 1 лютого не можна назвати простим, оскільки він активує аспект, який все ще зберігається на небі, тобто напружений аспект між Сатурном і Ураном – аспект війни. На щастя, цей аспект вже поступово розходиться. Таким чином, Путін розмірковує про напад на Україну, думає, що скоро здійснить ривок, а, в кінцевому рахунку, він не зможе цього зробити. Адже Сатурн у Водолії набагато сильніший, аніж Уран у Тельці, тому повернути старий лад (змусити НАТО відступити на попередні позиції, повернути колишній вплив Росії і т.д.), швидше за все, не вийде. Лютий може розвернути все з точністю до навпаки.

читайте такожАстролог назвав знаки зодіаку, які не можуть залишатися все життя в одному шлюбі

Повний місяць. Повний місяць з'явиться 16 лютого. На людей, що народилися 16 лютого, весь рік може чекати величезна удача, щасливе сімейне життя і фінансове благополуччя. Повний місяць відбудеться у 28-му градусі, на межі 29-го градуса Лева, а це – знак великої фінансової удачі і подружнього щастя. Тому люди, що народилися 16 лютого, можуть зустріти супутника всього свого життя 14-18 лютого.

Секстиль Юпітера та Урана. Дуже позитивний аспект – секстиль Юпітера і Урана. Саме під цим аспектом пройде весь лютий 2022 року. Ця комбінація планет обіцяє величезну удачу, великі можливості і успіх стартапів. Якщо ви хочете запустити якийсь проект, вам потрібно діяти прямо 18 лютого, саме тоді, коли буде "королівський градус". В цьому випадку на вас неодмінно буде чекати велика удача.

При секстилі Юпітера і Урана політики можуть нарешті почати домовлятися, переходити від конфронтації до нових свіжих ідей.

Завдяки цій комбінації у лютому може відбутися великий прорив в науці, наприклад, людство зможе перемогти якийсь вірус або винайти ліки від СНІДу. Більше того, може бути відкрита нова планета в нашій сонячній системі, або ми отримаємо докази того, що ми – не одні у Всесвіті, тобто можливе відкриття міжгалактичного масштабу.

Обмеження Сатурна. На початку лютого ми все ще будемо перебувати під владою обмежень. І погіршення ситуації, пов'язаної із захворюваністю на коронавірус, зіграє тут не останню роль. На нас знову чекають обмеження, карантин, коронокриза. Лютий – найнебезпечніший місяць у плані розмаху епідемії.

Втім, будуть і спроби вирватися з цих обмежень: люди будуть виходити на вулиці, влаштовувати тарифні бунти і протести ФОПів через касові апарати.

Сатурн у поєднанні з точкою молодика говорить про те, що повна свобода прояву поки що не буде повністю доступна, але справи йтимуть краще, якщо дотримуватися правил. Зокрема, потрібно проявляти терпіння і наполегливість. Можна домсягнути поставлених цілей, якщо наполегливо працювати і не сходити з дистанції, незважаючи на труднощі. У цей період слід розрахуватися з боргами і не набирати нових.

Уран, що вражатиме Сонце і Місяць, який, до того ж, є управителем цього молодика, говорить про коливання і бажання все кинути, порушити обмеження, повстати. Зміни, які можуть відбутися в лютому, буде складно прийняти. Є небезпека несподіваних і неприємних подій, результат яких передбачити буде дуже складно. Наприклад, буде війна чи ні, поки що цього не знає навіть сам Путін.

З іншого боку, гармонійні аспекти Урана до Юпітера і Венери можуть дещо пом'якшити напругу і дати надію на те, що проблеми будуть успішно вирішені.

Люди, що народилися 30 січня-3 лютого, а особливо 1 лютого, повинні пам'ятати, що весь найближчий рік буде для них дуже важливим і відкриє нову сторінку їхнього життя. У ніч з 31 січня на 1 лютого варто запускати повітряних зміїв і китайські ліхтарики. Чим більше буде зміїв і повітряних "гориничів", тим кращим буде рік для вас.

читайте такожАстролог розповів, що вважають найважливішим у житті різні знаки зодіаку

Секстиль між Юпітером і Ураном стане останнім мажорним аспектом між цими планетами в поточному циклі, який почався 8 червня 2010 року і завершиться 21 квітня цього року. Секстиль часто вказує на сприятливі події, хороші шанси і можливості реалізації задумів. Цей транзит пов'язаний із новими оригінальними ідеями, планами та проривами.

Втім, його дія може бути не так яскраво проявлена, адже аспект буде формуватися всього один раз, а не тричі, як це часто буває. Тому є ризик щось пропустити, не встигнути.

Поблизу цього транзиту непогано починати навчання, вирушати в поїздки з метою отримання нових знань і вражень, починати вивчення іноземних мов, впроваджувати нововведення, брати участь в езотеричних практиках, а також представляти громадськості свої винаходи. Також у цей час можуть статися відкриття і незвичайні явища.

Влад Росс
Влад Росс / УНІАН

Гроші і ділова сфера

Ділові питання в лютому вийдуть на передній план. Наполеглива праця і хороші можливості для реалізації задуманого – це гасло лютого.

Після виходу Меркурія з ретроградного руху 4 лютого можна робити великі і важливі покупки, зокрема, купувати ноутбуки, машини, побутову техніку.

Марс, планета ділової активності, в лютому 2022-го буде рухатися по знаку Козерога. Марс у Козерозі часто провокує конфронтацію і жорсткість. Через це може здаватися, що у всіх справах коса заходить на камінь. Але все-таки для бізнесу це буде хороший період.

Бізнесменам варто поворушитися – відкрити новий бізнес або почати нові проекти або угоди саме в лютому. Це буде хороший період і для побудови планів, складання списків стратегічних дій, обдумування подальших кроків, а також початку реалізації важливих справ.

І хоча знак Козерога може дещо гальмувати активність гарячого Марса, в той же час він направить його енергію в потрібне русло. Тому це відмінний час, щоб зайнятися бізнесом і досягати своїх нових стратегічних цілей.

У лютому питання кар'єри і професійного зростання будуть дуже актуальні, з'явиться шанс підвищити рівень свого професіоналізму до немислимих висот, поставити амбітні цілі і йти до них.

читайте такожАстролог назвав знаки, на голову яких в 2022 році зваляться найсуворіші випробування

У лютому колективи будуть краще працювати, якщо їм ставити конкретні цілі і конкретні завдання, пропонувати план дій і пояснювати все чітко і ясно, чого хоче керівництво. І тоді в підсумку буде отриманий неймовірний результат. Чим чіткіше буде поставлено завдання, тим продуктивнішою буде робота. Тому чіткий план – це гарантія чіткої реалізації всього задуманого.

При Марсі в Козерозі добре братися за будь-яку, навіть найскладнішу і найбільш рутинну роботу, яка раніше вам була не по зубах.

Якщо ви плануєте почати нові проекти, краще це робити після 6 лютого, коли Меркурій вийде зі статики. Справа, розпочата цього місяця, вимагатиме великої віддачі, терпіння, відповідального підходу, великої і наполегливої праці.

У лютому сміливо можна братися за великі і довгострокові справи, можна засновувати компанії – ви отримаєте бажану віддачу, але в далекій перспективі. Тобто в лютому можна довго запрягати, але все це неодмінно "вистрілить", правда, пізніше, можливо, вже в наступному році. У будь-якому випадку, все те, що ви посієте в лютому, принесе хороший результат, просто не одразу.

У лютому 2022 року Марс зробить кілька гармонійних аспектів, що може принести справам додаткову удачу. У вашу голову можуть прийти несподівані оригінальні ідеї, які непогано буде одразу застосувати на практиці.

Хоча Марс у Козерозі вельми консервативний, його гармонійний зв'язок з Ураном натякає на те, що в цей період все-таки варто проявити підприємливість і знайти нестандартні рішення. Якщо ви планували навчитися чомусь новому, то для професійного зростання прекрасно підійде середина лютого.

читайте такожТоп-3 найбільш "грошових" знаки зодіаку в 2022 році: кого чекає фінансовий успіх у рік Тигра

В середині лютого і Венера почне набирати швидкість. Це дозволить задуматися про вирішення важливих фінансових питань, укладання партнерських угод, нові кредити та інвестування. Нарешті припиниться падіння біткоїну.

Після 6 лютого, тобто коли припиниться статика Венери, з'явиться більше можливостей для вирішення фінансових питань. В цілому, в лютому Вернера, планета фінансів і грошей, набере хорошу швидкість, що обіцяє успіх у грошових справах.

Любов і стосунки

Коли Венера почне набирати швидкість, тобто після 6 лютого, почнеться період щастя в особистому житті, сімейних відносинах і любові.

Якщо ви плануєте початок серйозних стосунків, це потрібно зробити якраз у лютому, оскільки це буде найвдаліший місяць для влаштування особистого життя завдяки гармонійним транзитам Венери, планети жінок і любові, та Марса, планети любові, сексу і пристрасті. Ці планети, що мають безпосереднє відношення до протилежних статей, будуть поєднуватися в знаку Козерога 16 лютого, посилюючи тяжіння чоловіків і жінок один до одного. Тому люди, що народилися 16 лютого, цього року можуть знайти особисте щастя і взяти шлюб.

Коли Венера вийде зі статики, всі процеси, пов'язані з любов'ю, теж підуть вгору. У другій декаді лютого, а особливо 14-18 лютого, складеться дуже романтичний період. День святого Валентина буде прекрасний для першого кохання, сексу і заручин.

При Венері в Козерозі сприятливо заводити серйозні стосунки з прицілом на майбутнє. Відносини, створені в цей час, будуть міцними і стабільними. Це прекрасний час і для тих, хто хоче зміцнити вже наявний зв'язок.

читайте такожТоп-3 щасливчика: астролог назвав знаки, яким пощастить у коханні в 2022 році

Лютий – чудовий час, щоб поговорити про серйозність ваших намірів. Чоловікам варто використовувати цей період, щоб зробити пропозицію руки і серця, освідчитися.

Лютий сприятливий для укладення офіційного шлюбу. Люди, які давно перебувають у відносинах або живуть цивільним шлюбом, саме зараз можуть узаконити свої стосунки.

Якщо ви налаштовані тільки на флірт і гарне проведення часу, то в лютому на це не варто розраховувати. Легкі стосунки, що ні до чого не зобов'язують, у цей час будуть недоречні. Затіявши якийсь швидкоплинний роман, ви ризикуєте отримати довгострокову рутину.

Поїздки та подорожі

14-18 лютого будуть складатися не найвдаліші транзити місяця, тому початок подорожі на ці дні краще не планувати.

23-24 лютого – невдалі дні для від'їзду.

25 лютого можна вирушати в поїздки, але тільки після 18:30. Протягом цього дня все ще буде діяти напружений аспект Меркурія і Урана, який може вказувати на неприємності з транспортом та інші проблеми в дорозі.

Для поїздок сприятливі наступні дати:

  • на море, до річки, тобто до водойми – 12-13 лютого;
  • у будинки відпочинку та санаторії – 12-13 лютого;
  • походи в гори – 25-27 лютого;
  • близькі подорожі, відрядження – 9-11 лютого;
  • поїздки для розваг, у знамениті міста, поїздки на острови – 7-9, 19-21 лютого;
  • ділові поїздки – 18, 25-27 лютого.

Найбільш несприятливий період для від'їзду – на стаціонарному Меркурії, тобто 1-6 лютого. У ці дні взагалі краще нікуди не висовуватися. Також несприятливі для будь-яких поїздок 23,24 і 28 лютого, оскільки в ці дні можуть бути поломки транспорту і затримки в дорозі.

Небезпеки місяця

Лютий 2022 року не дуже травмонебезпечний, оскільки в основному на нас чекають гармонійні аспекти планет. Але є менш вдалі дні, наприклад, 24-25 лютого, коли буде спостерігатися пік напруженого аспекту Меркурія і Урана, через що можливі неприємності з автотранспортом.

23-26 лютого – найнебезпечніший період у плані нападу Росії на Україну.

Також 23-26 лютого не надто вдалі для підписання важливих документів, укладення торгових угод і початку поїздок.

***

У лютому рекомендується: починати нові справи і проекти після 6 лютого; ставити довгострокові цілі; шукати серйозні відносини для шлюбу; вступати в довгострокові ділові відносини; укладати партнерство в бізнесі; брати шлюб; підписувати важливі документи; починати серйозне і складне навчання, особливо вивчення іноземних мов; підвищувати кваліфікацію і отримувати професійні знання; складати іспити; пропонувати і впроваджувати нові сміливі ідеї; запускати стартапи; створювати спільноти та об'єднання людей; запускати сайти і YouTube-канали; вступати в спільноти за інтересами; робити великі покупки.

У лютому не рекомендується: у несприятливі дні займатися важливими справами, пов'язаними з документами, поїздками і торгівлею, особливо 1-6 лютого; шукати легкі стосунки, що ні до чого не зобов'язують; легковажно ставитися до грошей, витрачати їх направо і наліво, краще економити.

Замовити персональний гороскоп у астролога Влада Росса ви можете, перейшовши за посиланням.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти