У Польщі розповіли, чому Північний потік-2 зруйнує Євросоюз і НАТО

Черговий етап протистояння між Польщею і Росією через газопровід Північний потік-2.

Північний потік-2
У Польщі розповіли, чому Північний потік-2 зруйнує Євросоюз і НАТО / Reuters

Запуск російсько-газпромівського газопроводу Північний потік-2 несе загрозу єдності країн Євросоюзу і блоку НАТО.

Таку думку висловив уповноважений уряду Польщі щодо стратегічної енергетичної інфраструктури Петро Наімський, повідомляє портал Edgenews.

По-перше, польський чиновник переконаний, що після закінчення будівництва Північного потоку-2, російський газ буде доставлятися по всій Центральній Європі і закріпить "панування корпорації Газпром" як головного постачальника на континенті.

читайте такожЕксперт пояснив, чому корабель для добудови Північного потоку-2 заплутує курсПо-друге, Наімський стверджує, що Північний потік-2 - за фактом, політичний проект Росії та Німеччини - і в реальності здатний знищити європейську союзницьку солідарність.

"У нас у Польщі наступальна стратегія. Ми знаємо, чого ми збираємося досягти. Мова йде про повну диференціацію джерел постачання газу в Польщу і про вихід з кліщів сировинної залежності від Росії", – підсумував чиновник.

Нагадаємо, раніше стало відомо - корабель-трубоукладчик Академік Черський (який здатний добудувати Північний потік-2) встав на якірну стоянку поблизу порту Мукран у ФРН. До цього там пришвартувалася російська трубоукладочна баржа Фортуна.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти