Чи передається Covid-19 через басейн: несподівана відповідь вчених

Американські фахівці підказали, як не підхопити моторошний вірус влітку.

басейн
Рекомендації щодо купання в басейні під час пандемії / Скріншот з відео youtube.com

Коронавірус у світі продовжує швидко поширюватися світлом та забирати людські життя. Нещодавно Центри з контролю і профілактики захворювань США (Centers for Disease Control and Prevention - CDC) оновили поради щодо запобігання зараженням коронавірусом.

читайте такожCOVID-19 вдарить з новою силою: у ВООЗ попередили про другу хвилю коронавіруса

У рекомендаціях сказано про те, що захворіти COVID-19 через заражені поверхні можливо, однак шанси цього дуже невисокі, пише Голос Америки.

Вірус також не надто швидко поширюється через тварин. Водночас, CDC нагадує, що коронавірус - "це нова хвороба, шляхи поширення якої досліджуються. Можливо, що COVID-19 можна інфікуватися й іншими шляхами, але це не основні канали зараження".

Також CDC випустили рекомендації щодо басейнів та інших місць відпочинку:

  • через воду в басейні, сауні або на водяних гірках коронавірус не передається. Відповідне підтримання чистоти води за допомогою хлору та брому має дезактивувати вірус.
  • керівництву басейнів важливо подбати про засоби, які дозволять дотримуватися відвідувачам двох метрів соціальної дистанції, зокрема, завдати роздільні смуги та маркування, а також регулярно проводити прибирання і чищення поверхонь, до яких часто торкаються люди.
  • також потрібно уникати спільного використання плавального обладнання та дитячих іграшок, а також не ділитися їжею і напоями з людьми, які не живуть в одній квартирі або будинку.
  • Під час відпочинку біля басейну або у водному парку відвідувачів закликають продовжувати носити медичні або саморобні маски, прикривати рот і ніс під час кашлю або чхання, а також продовжувати дотримуватися основних правил гігієни.

Нагадаємо, раніше канадські вчені розвінчали міф щодо закінчення пандемії коронавірусу. Згідно з їхніми дослідженням, яке було опубліковано в науковому виданні Canadian Medical Association Journal,закінчення пандемії коронавірусу практично зі стовідсотковою ймовірністю не може бути пов'язане зі спекою.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти