Трамп несподівано змінив прогноз щодо вакцини від COVID-19: нові строки

За словами президента США, вакцина від Ковід-19 з'явиться вже до кінця нинішнього року.

Трамп
Трамп здивував новими термінами появи вакцини від коронавіруса / Reuters

Коронавірус у світі - лідер американців Дональд Трамп несподівано змінив свій прогноз щодо термінів появи вакцини від коронавірусу.

Як пише CNBC, за його словами, вакцина від коронавірусу буде готова для поширення до кінця року, в строки, які деякі вчені вважають нереальними.

Коронавірус в США

Нагадаємо, напередодні американський президент відмовився від своїх обіцянок, що вакцина від COVID-19 буде готова до кінця 2020 року. Трамп підкреслив, що вже не впевнений в тому, що розробку вакцини від коронавірусу встигнуть завершити до кінця 2020 року.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп розповів, як можна вбити китайський коронавірус всього лише за одну хвилину.

За словами глави Білого дому, Ковід боїться впливу прямого сонячного світла. Трамп зазначив, що про це свідчить нове дослідження Міністерства внутрішньої безпеки США.

"За умови, що ми піддаємо тіло потужному впливу ультрафіолету або просто дуже потужного світла. Якщо ви можете доставити світло всередину організму через шкіру або якось ще, то це знищує його за хвилину", – цитує Трампа Politico.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти